GTA Online'da durduk yere ban yedim

-R-

Decapat
Epic Games oyunu bedava verdikten sonra aldım ve indirdim. Birkaç gündür story Mod'da oynuyordum sadece ve dün Online'a bir bakayım dedim. Girdim karakter oluşturdum beni bir yarışa attı yarış bittikten sonra çıktım Online'dan. Sabah Rockstar'ın gönderdiği bir mail de 30 gün ban yediğim yazıyordu. Oyuna girdiğimde ise kalıcı olarak banlandığım yazıyordu. Story modunda birkaç kez hile yaptım ama bu hileler şu kodla yazılan (yıldız silme, uçak getirme vb.) ve ban yemeden önce Türkçe yamadan sonra Online'a girilmedi şu video ile çözmüştüm

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce ban yememin sebebi nedir? Yeni hesaba geçeceğim onda da aynı durum yaşanmasın.

Bence ban yemenizin sebebi Türkçe yamadan kaynaklı. Eksik dosya silimi olmuş olabilir Rockstar'a ticket atın oda sorunu düzeltmezse yani banınızı kaldırmazlarsa yeni Epic Games hesabı açın. Unutmayın bugün son, kampanya bitmek üzere.

Sorunuzun cevabını bilmiyorum ancak eğer gerçekten haksız ban yediyseniz oyunun ücretsiz dağıtımı bitmeden 2 hesaba alın. Türkçe yama kurmadan oynamayı deneyin. Eğer ban yemezseniz yamayı kurmayın. Ban yerseniz temiz bir format attıktan sonra diğer hesapta oynamaya devam edebilirsiniz.

Epic Games oyunu bedava verdikten sonra aldım ve indirdim. Birkaç gündür story Mod'da oynuyordum sadece ve dün Online'a bir bakayım dedim. Girdim karakter oluşturdum beni bir yarışa attı yarış bittikten sonra çıktım Online'dan. Sabah Rockstar'ın gönderdiği bir mail de 30 gün ban yediğim yazıyordu. Oyuna girdiğimde ise kalıcı olarak banlandığım yazıyordu. Story modunda birkaç kez hile yaptım ama bu hileler şu kodla yazılan (yıldız silme, uçak getirme vb.) ve ban yemeden önce Türkçe yamadan sonra Online'a girilmedi şu video ile çözmüştüm

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce ban yememin sebebi nedir? Yeni hesaba geçeceğim onda da aynı durum yaşanmasın.
aynı banı bende yedim sebepsiz şekilde karakter vs sıfırlanıcakmış türkçe yama kurmuştum fakat mod şeklinde

Yeni konular

Geri
Yukarı