GTA Online'da her özelliğin açık olması için en az kaç level olmak lazım?

FearX

Picopat
Yer
İzmir . Bornova
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında GTA Online'a başlayacağım ama 1 level olduğum için çoğu özellik kapalı olacak. GTA Online'ı en iyi şekilde oynamak kıyafet ls Custom özellikleri gibi şeyleri açmak için en az kaç level olmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben PS3'te oynarken level kasıyordum. Sonra bir tane adam yanıma geldi bir şeyler yaptı. Ve ben birden bire 50 levelden 900 levele çıktım. :D oyunda sıkıntı çekiyordum internet tam çekmiyordu 15 Mbps internetimiz vardı. Sonra fiber internete geçtik download 95 Mbps'ye çıktı. Ama şansıma PS3 için GTA Online kapandı. :(

Arkadaşlar yakında GTA Online'a başlayacağım ama 1 level olduğum için çoğu özellik kapalı olacak. GTA Online'ı en iyi şekilde oynamak kıyafet ls Custom özellikleri gibi şeyleri açmak için en az kaç level olmam lazım?
2013 ten beri oynuyorum ve lvl olarak 120 yetse de pasif itemler 170 te açılıyor

150 levelde her şey açılır. Her 15 levelde bir üzerinizde bir adet super heavy armor taşıyabiliyorsunuz. 150 level olduğunuzda da taşıyabileceğiniz maksimum seviyeye gelirsiniz ve giydiğiniz zırhla beraber 11 adet super heavy armor taşırsınız. Sonrasında da hiçbir özellik kalmıyor.

150 levelde her şey açılır. Her 15 levelde bir üzerinizde bir adet super heavy armor taşıyabiliyorsunuz. 150 level olduğunuzda da taşıyabileceğiniz maksimum seviyeye gelirsiniz ve giydiğiniz zırhla beraber 11 adet super heavy armor taşırsınız. Sonrasında da hiçbir özellik kalmıyor.
Ben karadüzen ile cevaplamıştım :) sizin dediğiniz tam açıklayıcı oldu.

Geri
Yukarı