Çözüldü GTA Online'da oyuncular hiçbir şekilde hasar almıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yrise

Centipat
Daha fazla  
GTA 5 Online'da diğer oyuncular hasar almıyor. Silahla sıkıyorum, patlatıyorum hiçbir şey işlemiyor. Bunu oyun içinden yapmak mümkün mü yoksa hile mi? Hileyse hangi hile?

GTA Online PC sunucuları resmen ölü durumda. Her sunucuda en az bir kaç hile oluyor ve oyun zevkinizin anasını ağlatıyor. Bu yüzden ben bir kaç arkadaşımla beraber sadece arkadaşlarımın gelebileceği sunucuda oynuyorum beraber heist yapıyoruz vs. Kısacası evet öldüremediğin insanlar hile.

God mode da olmaları lazım. Tankla yere düşürüp üstlerine çıkılabilir. Tankın altından kalkamayıp mecbur ölüyorlardı (YouTube'da birkaç GTA 5 PvP kanalını izliyorum, ama çok bilgim yok ).
PC'den oynuyorsan daha sonra modla oyununu darmadağın edebilirler ama.

Hile hocam. Kullanmayın kullandırtmayın, başkalarının oyun zevkini bozmayın. Hile bulursanız report'layıp session değiştirin.

Kullanma riskini almayı düşünmüyorum ama alsaydım da zaten insanlara zarar vermeden kullanacaktım. Yani sadece hasar almama hilesini kullanacaktım, oyunda kaos yaratmayı seven çok sayıda kişi var kendi halimde takılıyorum nereden geldiğini bilmediğim rokete ölüyorum hemen hemen her sunucu böyle.

Kullanma riskini almayı düşünmüyorum ama alsaydım da zaten insanlara zarar vermeden kullanacaktım. Yani sadece hasar almama hilesini kullanacaktım, oyunda kaos yaratmayı seven çok sayıda kişi var kendi halimde takılıyorum nereden geldiğini bilmediğim rokete ölüyorum hemen hemen her sunucu böyle.

Hocam ne yapacaksanız "Closed Friend Session"a girin orada yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı