GTA Online'da para nasıl kasılır?

Ozinus28

Centipat
Daha fazla  
2-3 aydır GTA Online oynuyorum 40 levelım. fleece job'ı yaptım şimdi de Prison Break finalindeyim. O arada Shark Card'da indirim vardı gidip almıştım ve night club aldım ama hiç para kasamıyorum. Kosatka'ya para kasıyorum ama hiç kasamadım 500k anca kastım. Daha çok para kasmak için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun tek çözümü hile bence vaktinizi boşa harcamayın çünkü oyundaki çoğu şey para yatırmanız üzerine kurlu tüm gün oynasanız bile kasacağınız 2 m Max olacaktır.

2-3 aydır GTA Online oynuyorum 40 levelım. Fleece Job'ı yaptım şimdi de Prison Break finalindeyim. O arada shark Card'da indirim vardı gidip almıştım ve night club aldım ama hiç para kasamıyorum. Kosatka'ya para kasıyorum ama hiç kasamadım 500k anca kastım. Daha çok para kasmak için ne yapabilirim?

Tüm businessları satın al, hepsini Supply satın alarak doldur, sonra 2 kişi daha alıp sat onları, tüm businessları alıp hepsini birden satınca deli para veriyor. Bunker da al, bunkerı fulleyip satarsan tek seferde 2 3 milyon veriyor.

Bunun tek çözümü hile bence vaktinizi boşa harcamayın çünkü oyundaki çoğu şey para yatırmanız üzerine kurlu tüm gün oynasanız bile kasacağınız 2 m Max olacaktır.

Oyunu çok az bildiğinizi daha iyi ifade edemezdiniz, günde çok rahat 10 milyon kasılabilir GTA da.

Ama para kasmanın hile olmadan yolu oyunda motor kulüp ü veya şirket açıp onların görevlerini yapmaktır ama para kazanımını arttırmak için tüm eklentiler alınmalı.

Banlanırsam.

Tüm businessları satın al, hepsini Supply satın alarak doldur, sonra 2 kişi daha alıp sat onları, tüm businessları alıp hepsini birden satınca deli para veriyor. Bunker da al, bunkerı fulleyip satarsan tek seferde 2 3 milyon veriyor.

Oyunu çok az bildiğinizi daha iyi ifade edemezdiniz, günde çok rahat 10 milyon kasılabilir GTA da.

Bunkerım varda bussines ne hiç duymadım.

Hocam tüm gün boyunca oyunda para kasmaya uğraşmak kadar saçma bir şey yok %95 hile iken.

Hocam tüm gün boyunca oyunda para kasmaya uğraşmak kadar saçma bir şey yok %95 hile iken.

Gün boyu sürmüyor ki, dediğiniz kadar da hile yok zaten, invite only de açabilirsiniz. 4 saatte 10 milyon yaptığımı hatırlıyorum ben.

Ama para kasmanın hile olmadan yolu oyunda motor kulüp ü veya şirket açıp onların görevlerini yapmaktır ama para kazanımını arttırmak için tüm eklentiler alınmalı.
Motorclub görevlerimi?? Hiç güleceğim yoktu, en kötü tavsiyeleri veriyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı