GTA Online'da yiyecek nereden alınır?

v1Sentius

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. GTA Online'da M tuşuna bastığımız zaman açılan sekmede snacks var, orada da belli sayıda yiyecekler var fakat benim yiyeceklerim bitti. Nereden alabilirim? Markete gittiğim zaman E tuşuna basabileceğim bir yer yok.

Marketten alabilirsin.
Haritada sepet olarak gösteriliyor.

Marketlerde kasaya, yani satıcının yanına gideceksiniz. Eğer şirketiniz vs. varsa asistanınızdan ücretsiz bir şekilde alabiliyorsunuz.

Ek olarak şirketiniz varsa oradan da asistanın yanına gidip ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Marketten alabilirsin.
Haritada sepet olarak gösteriliyor.

Markette kasiyerin önüne geç alırsın çıkmamasına imkan yok.

Facility, arcade, market gibi yerlerden alabilirsiniz. Facility ve arcade de ücretsiz oluyor.

Marketlerde kasaya, yani satıcının yanına gideceksiniz. Eğer şirketiniz vs. varsa asistanınızdan ücretsiz bir şekilde alabiliyorsunuz.

Ek olarak şirketiniz varsa oradan da asistanın yanına gidip ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Teşekkür ederim herkese. Araba soygunu yaparken girmiştim markete o yüzden olmadı herhalde.

Teşekkür ederim herkese. Araba soygunu yaparken girmiştim markete o yüzden olmadı herhalde.
Peşinizde polis varken market sahibi satış yapmıyor ancak kasanın yanına gidip soyabilirsiniz.
Dikkat edin market sahibi silah çekebiliyor.

Geri
Yukarı