GTA; Premium Edition ödülleri nasıl alınır?

Daha fazla  
Steam üzerinden Grand Theft Auto V: Premium Edition satın aldım. Premium Edition içinde criminal Enterprise starter pack mevcuttu. Online için ise bazı ödüller veriyordu. Şu an hikaye modun da oynuyorum. Yakın da arkadaşım ile Online'a gireceğiz fakat hiç GTA Online oynamadım ve başlangıç için kolaylık olsun istiyorum. Ödülleri nasıl alacağım hakkın da fikrim yok.

Online girdikten sonra sanırım 1-2 hafta sonra 1 milyon hesabınıza düşüyor. Onun dışında ücretsiz apartmanları, ofisleri vb. siz alıyorsunuz.

Steam üzerinden Grand Theft Auto V: Premium Edition satın aldım. Premium Edition içinde criminal Enterprise starter pack mevcuttu. Online için ise bazı ödüller veriyordu. Şu an hikaye modun da oynuyorum. Yakın da arkadaşım ile Online'a gireceğiz fakat hiç GTA Online oynamadım ve başlangıç için kolaylık olsun istiyorum. Ödülleri nasıl alacağım hakkın da fikrim yok.

Epic Games'den satın aldı isen GTA Online'a girdiğinde sinematikleri geçtiğinde geliyor.

Oyunun kendisinde internet üzerinden belli başlı yerler ücretsiz oluyor zaten. Onlar paket sayesinde. Zaten Criminal Enterprise paketi başlangıçta sana baya yarar. Yalnız oyunda çok hileci var ve çoğu kişi para hilesi yapıyor.

Oyunun kendisinde internet üzerinden belli başlı yerler ücretsiz oluyor zaten. Onlar paket sayesinde. Zaten criminal Enterprise paketi başlangıçta sana bayağı yarar. Yalnız oyunda çok hileci var ve çoğu kişi para hilesi yapıyor.

Sürekli mesaj atan hilecileri engelleyecek hile var daha doğrusu hile olarak geçiyor onların mesajlarını engelleyip sunucuna girmelerini engelliyor ve ban yedirtmiyor istersen bulup atabilirim senin için.

Hocam bende gidiğim an vardı 1 m bazı yerler bedava bayağı iyi sorun etmeyin vuruşlar bir tık değişik Valorant GTA 4 göre falan ama bayağı sarıyor bir de Online girmeden önce ilk görevi yapmanız lazım o da 15 dk falan sürüyor bir de Online hile kaynıyor onun için normal oyuna girin ve play GTA Online'nin altında invitelı bir şey yazması lazım ona basarsanız sadece siz ve davet edeceğiniz insanlar oynayabilir.

Sürekli mesaj atan hilecileri engelleyecek hile var daha doğrusu hile olarak geçiyor onların mesajlarını engelleyip sunucuna girmelerini engelliyor ve ban yedirtmiyor istersen bulup atabilirim senin için.
Ben artık çok oynamıyorum hocam. Zaten şu son zamanlarda GTA'nın verdiği büyük açık yüzünden girmiyorum da. Yine de atarsanız belki bir gün oyuna yeniden başlarsam yararı dokunur. Teşekkürler şimdiden 🙂

Hocam bende gidiğim an vardı 1 m bazı yerler bedava bayağı iyi sorun etmeyin vuruşlar bir tık değişik Valorant GTA 4 göre falan ama bayağı sarıyor bir de Online girmeden önce ilk görevi yapmanız lazım o da 15 dk falan sürüyor bir de Online hile kaynıyor onun için normal oyuna girin ve play GTA Online'nin altında invitelı bir şey yazması lazım ona basarsanız sadece siz ve davet edeceğiniz insanlar oynayabilir.

Teşekkürler. Bende girdim bankada 1 milyonum vardı. Soru şu ki ben daha önce Online oynamadım ve karmaşık geliyor.

Epic Games'den satın aldı isen GTA Online'a girdiğinde sinematikleri geçtiğinde geliyor.

Steam'dan aldım.

Bana sürekli mesaj geliyor durmadan. Yan taraftada süreklki yazılar akıyor.

Peki arkadaşım ile kendimin oynayacağı bir yer oluşturabilir miyim? Oluşturabilirsem nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı