GTA SA dyom oynanmıyor

skyfalton31

Picopat
GTA SA'ya dyom kurdum hiç bilmiyorum görev indirip seçiyorum. İnternetten araştırdım sanırım dyom evreni gibi bir şeymiş, görevi oynayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dyom: Design your own mission demek yani bu eklentiyi indirdiğinizde oyun içinde kendi görevinizi yapabilirsiniz.

(Alıntı yazı)
Cleo 4.3'ü indirin. Cleo'yu kurun ve sonra dyom u indirdiğiniz dosyanın içindeki dosyaları ve klasörlerin hepsini belgelerim/gta San Andreas user Files'a atın.
Sonra oyuna girip New Game'e basın. Oradan desıgn your own mıssıon yazan yere basın ve oyunu açın. Sonra Shift tuşuna basın ve New mission a basın. Klavyeden bir harf tuşuna basın. Eğer o harf o çıkan kutuya yazılırsa sorun yok. Ama eğer GTA çalışmayı durdurursa yeni bir crack deneyin.
Şimdi onu da hallettiysek nasıl dyom görevleri yapılır diye sorarsanız, biraz İngilizce ve biraz da hayal gücü ile. Karakterlerin ne diyeceği, görevin ve olayların nerede yaşanacağı tamamen siz belirliyorsunuz. Zaten bu özgürlük ile 2017 de bile GTA SA oynanabiliyor. YouTube'da dyom rehberi ile ilgili Türkçe videolar var. İzleyin ve öğrenin.
Ya da yok ben hazır görev yaparım derseniz internetten hazır da indirebilirsiniz. İ dirdiğinizi (genellikle DYOM1.dat olur) belgelerime atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı