GTA: SA mouse çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
Her şeyi denedim fakat çalışmadı. Bir kere farenin ayarları ile oynayınca çalıştı ama tekrar oynayınca çalışmıyor. Nasıl mouse çalışabilir? Oyunum lisanslı, Steam üzerinden aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şeyi denedim fakat çalışmadı. Bir kere farenin ayarları ile oynayınca çalıştı ama tekrar oynayınca çalışmıyor. Nasıl mouse çalışabilir? Oyunum lisanslı, Steam üzerinden aldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu bi' dene, ben böyle çözmüştüm.

Görev yöneticisine girin, ayrintilar (veya işlemler de olabilir) yerine girin ve GTA SA'yı seçin, benzeşmeyi ayarla deyin ve tüm tikleri kaldirin, CPU 0'ı seçin.

GTA San Andreas'ın orijinal versiyonlarının hepsi sıkıntılı. Oyunun sürümünü 1.0'a geçirmenizi öneririm. Hem silinen müzikler de geri gelir ve modlar da kurabilirsiniz. İnternette sürüm düşürme rehberleri vardır hocam, bakabilirsiniz.

İşe yarayabilir.

Bu videoya bakarak downgrade işlemi yapabilirsiniz isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı