GTA SA neden hala oynanıyor?

ondan sonraki tüm görevler bence boştu. Bir günde Drive-thru görevinden Green sabre görevine kadar ilerlediğimi sonrasında ise o karakterler olmadığı için günde 1 görev yaparak ilerlediğimi hatırlıyorum.
Aslında Harita büyük ve 3 tane şehir olduğu için senaryo gereği Los Santos'dan ayrılıp diğer şehirlerde de görevler yapmamız gerekiyordu. Ama Big Smoke ve Ryder karakterleriyle birlikte bu şehirlerde bir çok görevler yapıp, maceralara atılsaydık, oyunun sonlarına doğru ihanet ettiklerini fark etseydik daha iyi ola bilirdi bence. Yani bu karakterlere hikaye de daha fazla yer verilmeliydi. Özellikle Ryder karakterini küçüklüğümden beri tarzı ve eğlenceli tavırlarından dolayı çok sevmişimdir. Maalesef karakterin de ölümü etkileyici olmadı. Basit bir şekilde harcandı.

Aslında Harita büyük ve 3 tane şehir olduğu için senaryo gereği Los Santos'dan ayrılıp diğer şehirlerde de görevler yapmamız gerekiyordu. Ama Big Smoke ve Ryder karakterleriyle birlikte bu şehirlerde bir çok görevler yapıp, maceralara atılsaydık, oyunun sonlarına doğru ihanet ettiklerini fark etseydik daha iyi ola bilirdi bence. Yani bu karakterlere hikaye de daha fazla yer verilmeliydi. Özellikle Ryder karakterini küçüklüğümden beri tarzı ve eğlenceli tavırlarından dolayı çok sevmişimdir. Maalesef karakterin de ölümü etkileyici olmadı. Basit bir şekilde harcandı.
Bence de.

Çıkışında milyonlar satmış ve 20 seneye yakın bir oyun olmasına rağmen GTA San Andreas neden hala birçok kişi tarafından seviliyor ve oynanıyor? Bu oyunu hala oynanabilir kılan özellikler nedir? Sizce bu oyun gerçekten efsane mi yoksa abartılan bir balon mu? Ayrıca size göre en iyi GTA oyunu mudur? Cevaplarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1934288

Nostaji ve hikayesi yüzünden.

Bu arada hocam şu an
san fierro bölgesindeyim ryder ile uyuşturucu ticareti yapan adamn fotoğraflarını çektiğimiz kısımdayım Definitive versiyonunda. Sizce orijinale mi döneyim Definitive versiyonundan devam mı edeyim? 600 lira vermiştim Definitive versiyonuna VC oynamak için SA olunca onu da oynayayım bari diyerek dalmıştım ama pek beklentilerimi karşılamadı grafik tarzı olsun [eski oyunun eski, pis atmosferi varken yeni versiyonda her taraf rengarenk ondan bahsediyorum bu vice city oyununda göze batmasa da san andreas oyununda göze çok pis batıyor.
Hocam burada yazdığı gibi orijinale mi döneyim sizce?

@Ostap Bender

Hocam ben orijinal oyuna dönüp Definitive Edition Project modunu kurup oynayın derim. Ama tabiki hangisini oynamak sizin terchiniz.
D.E.P modunu kurdum hocam orijinalini de oynayabilirim. Sadece San Fierro bölgesine kadar gideceğim yolculukta tekrar oynadığım için sıkılıp bırakır mıyım diye ümitsiz kalıyorum.

Eğer orijinal oyunda sıkılırsanız Definitive Edition'da kaldığınız yerden devam ede bilirsiniz hocam.
İyi fikir hocam sağ olun. Orijinalinin benim için ayrı bir çekiciliği var nedense. Definitive versiyonu rengarenk bunda bir problemim yok ama SA gibi karanlık tonda bir oyunda göze batıyor.

Geri
Yukarı