GTA:SA nereden orijinal indirilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert Atakann

Kilopat
Yer
Medellin
Daha fazla  
Nostalji yapmak istiyorum hazır tatildeyiz zamanımda bol fakat Steam'den kaldırılmış nereden bulabilirim ben bu oyunu? (orijinal korsanlanmamış) bir şekilde.

İnternette lisans anahtarları satılıyor bazıları biraz tuzlu 170 TL'ye satan bile var sana tavsiye bence korsan indir.

Nostalji yapmak istiyorum hazır tatildeyiz zamanımda bol fakat Steam'den kaldırılmış nereden bulabilirim ben bu oyunu? (orijinal korsanlanmamış) bir şekilde.
Korsandan başka çareniz yok. Bir yerden Steam versiyonu satın alsanız bile inanın çok daha sorunlu.

En son GTA:SA’nın Definitive Edition'u çıktıktan sonra orijinali Steam'dan kaldırıldı. Orijinal halini bulmanız çok zor ancak başka sitelerden (dolandırılma riskinizin olmadığı) bulabilirsiniz fakat olduğundan daha pahalı bir şekilde gelebilir size.
Korsandan başka çareniz yok. Bir yerden Steam versiyonu satın alsanız bile inanın çok daha sorunlu.

Ben satın aldığım zaman seslerde bile sıkıntılar oluyordu. Anlayacağınız yine korsana kaldık 😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı