GTA SA Orjinal Nereden Bulunur?

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Öncelikle hepinize merhabalar, yakın zamanda GTA San Andreas indirdim fakat dosyaların bir kısmı değişmiş. Oyunda bazı sesler yok, mouse görünüyor ama tıkladığımda işe yaramıyor. Ayrıca oyun içinde mouse'u ne kadar hareket ettirsem de oyun içindeki kamera dönmüyor ve silahlarda ateş edemiyorum. Sizce orjinal, yani ilk satılan CD'lerdeki oyunu nereden bulabilirim?

Mause sorununu şu şekilde kolayca çözebilirsiniz hocam ;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle hepinize merhaba, yakın zamanda GTA San Andreas indirdim fakat dosyaların bir kısmı değişmiş. Oyunda bazı sesler yok, mouse görünüyor ama tıkladığımda işe yaramıyor. Ayrıca oyun içinde fareyi ne kadar hareket ettirsem de oyun içindeki kamera dönmüyor ve silahlarda ateş edemiyorum. Sizce orijinal, yani ilk satılan CD'lerdeki oyunu nereden bulabilirim?

Ben atayım sana bendeki dosyaları istersen kanka.

Öncelikle hepinize merhaba, yakın zamanda GTA San Andreas indirdim fakat dosyaların bir kısmı değişmiş. Oyunda bazı sesler yok, mouse görünüyor ama tıkladığımda işe yaramıyor. Ayrıca oyun içinde fareyi ne kadar hareket ettirsem de oyun içindeki kamera dönmüyor ve silahlarda ateş edemiyorum. Sizce orijinal, yani ilk satılan CD'lerdeki oyunu nereden bulabilirim?

Muhtemelen 500 MB GTA SA indirmişsin o yüzden ses yok birkaç videodan bak 4 GB falan orijinal tam bilmiyorum.

Steam keyi arıyorsanız Eneba'da satılıyor:

Bu kadar eski bir oyuna 11 Euro değermi hocam?
Steam üzerinde 8TL'ye satılıyordu bi ara.
1659201153349.png

Yeni konular

Geri
Yukarı