GTA SA ve Vice City nereden indirilir?

void16

Picopat
Daha fazla  
Merhaba internette araştırdım ama net bir şey bulamadım. GTA Definitive Edition'i önermeyin eski grafikli sa ve Vice City'i oynamak istiyorum. Artık satılmadığından alınmıyor da tek çare korsan indirmek kalıyor, önerebileceğiniz bir yer var mı?

Son düzenleme:
Ben burdan oynuyorum.

Size tavsiyem yükleyecekseniz IDM ile indirin çünkü archive.org dosyaları yavaş yüklüyor.

Ben burdan oynuyorum.

Size tavsiyem yükleyecekseniz IDM ile indirin çünkü archive.org dosyaları yavaş yüklüyor.
Ben de buradan Vice City oynamıştım ama garip garip hatalarla karşılaştım.
GTA SA'nın korsan CD'si elimde var, eğer isterseniz dosyalarını bir yolunu bulup paylaşabilirim.

Ben buradan oynuyorum.

GTA 3 de CD1'i mi indireceğim CD2'yimi.

İkisini indirin.Sonra Winrar ile çıkartın.Cd lerin birinde audio dosyası olacak.Oyunu kurduktan sonra oyunun kurulu olduğu dosyadaki audio dosyasına atın.

Bu arada indirdikten sonra başlattığınızda bir hata alacaksınız. Güvenilir bir yerden EXE dosyasını indirip oyunun kurulduğu klasöre atın.

Oyun kasıyorsa ayarlardan frame Limiter'i kapat. Sistemin düşükse yine ayarlardan Draw Distance'yi en düşüğe ver.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı