GTA SA'da bir türlü görevi geçemiyorum

İşletim sistemi
Windows 7
Kudurmak üzereyim." uçak sürmeyi öğrenme görevinde helikopterle tırları vurma" bölümünde takıldım abi geçemiyorum ya. Allah rızası için uçak görevine kadar yapılan bir Save'iniz yok mu?

Bir gün her canlı o görevi yaparken sinir krizi geçirecektir.
Vallahi hocam ya. GTA vc deki helikopterde o kadar takilmadim. Tam bir sinir krizi.
San andreas all save files diye aratın ilk siteye tıklayın tüm görevler orada sanırım.
Sağolun şimdi indirdim PC yi açıyorum.
Save dosyanı paylaşırsan o görevi geçip gönderebilirim sana.
Arkadaşın dediği oluyormu diye bakacağım. Yardımınız için teşekkürler.

Offf 4. sınıftaydım, o görevi geçemiyorum diye siyah Lenovo laptop'uma vurmaktan metalini yamultmuştum resmen. O bilgisayar yine iyi dayanmıştı bana. Yıllar sonra oynadığımda kolayca geçmiştim. Size kolay gelsin hocam. Sinirleri bozan bir bölüm. Zero'nun görevlerinden daha az sinir bozucu tabi.

Offf 4. sınıftaydım, o görevi geçemiyorum diye siyah Lenovo laptop'uma vurmaktan metalini yamultmuştum resmen. O bilgisayar yine iyi dayanmıştı bana. Yıllar sonra oynadığımda kolayca geçmiştim. Size kolay gelsin hocam. Sinirleri bozan bir bölüm. Zero'nun görevlerinden daha az sinir bozucu tabi.
Zeronun görevi hala duruyor geçemedim hocam. Bu kadar niye sinir bozucu yapıyorlar acaba.

Geri
Yukarı