Çözüldü GTA: SA'da fare çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Oyunu downgrade edip oynamanız lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyunu downgrade ettim zaten hocam, crack versiyonda da aynı durum.
Sorunu şu şekilde çözdüm:

Oyun çalışırken veya oyunu açmadan önce varsa MSI Afterburner+RTSS kapatın. Ben kapatınca sorunu çözdüm.
Selamlar, eski oyunlara bir göz atayım dedim. GTA San Andreas oynarken mouse çalışmıyor. Oyun orijinal. Mouse ile menüde gezinebiliyorum, fakat tıklayamıyorum. Oyun içinde ise kullanılamaz oluyor.

Menüye gelip tekrar oyuna geri dönmeyi denediniz mi veya bilgisayarınızı yeniden başlatmayı.

Selamlar, eski oyunlara bir göz atayım dedim. GTA San Andreas oynarken mouse çalışmıyor. Oyun orijinal. Mouse ile menüde gezinebiliyorum, fakat tıklayamıyorum. Oyun içinde ise kullanılamaz oluyor.

Hocam menüye gelip mouse hareket ettirince bir daha oyunu dönünce düzeliyordu eskiden bir deneyin isterseniz hala öyle mi bilmem.

Görev yöneticisi>ayrıntılar>GTA SA>benzeşmeyi ayarla
Sadece en baştaki CPU'ya tik koyun ve diğerlerinin hepsini kapatıp deneyin.

Hocam oyunun dosya konumuna girin GTA sa.exe olacaktır onun özelliklerine girin ve uyumluluk sekmesinden ışletim sistemini Windows XP SP3 seçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı