Çözüldü GTA San Andreas araba modu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Crowley3734

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ben GTA San Andreas'a araba modu yükledim ggmm ile fakat ggmm de olmasına rağmen oyun içinde olmuyor oyunum orijinal. Ne yapmam lazım?

GGMM ile uğraşmak yerine direkt Modloader kur, indirdiğin arabaları Modloader klasörüne atarsan o otomatik yüklüyor. Daha sonra da Cleo ve Carspawner modunu kurarak istediğin arabaya hızlıca ulaşabilirsin.

Cleo yüklü mü? Yüklüyse son sürüm mü?

Evet yüklü.
Ggmm ile uğraşmak yerine direkt modloader kur, indirdiğin arabaları modloader klasörüne atarsan o otomatik yüklüyor. Daha sonra da Cleo ve carspawner modunu kurarak istediğin arabaya hızlıca ulaşabilirsin.

Modloader hiç kullanmadım çalışır mı arabalar olur mu?
Oyun orijinal diye mi acaba ggmm de çalışmıyor.

Modloader hiç kullanmadım çalışır mı arabalar olur mu?
Oyun orijinal diye mi acaba ggmm de çalışmıyor?

Modloader mucize gibi bir mod, direkt indirdiğin arabanın dosyalarını RAR'dan çıkartıp klasör halinde Modloader'in içine atıyorsun ve araba yüklenmiş oluyor, ama aynı arabalara farklı modlar yüklersen çakışır, ona dikkat ederek arabaları yükle.

Modloader mucize gibi bir mod, direkt indirdiğin arabanın dosyalarını RAR'dan çıkartıp klasör halinde Modloader'in içine atıyorsun ve araba yüklenmiş oluyor, ama aynı arabalara farklı modlar yüklersen çakışır, ona dikkat ederek arabaları yükle.

GTA Inside'dan indirdiğim arabaları modloaderdan yapamam değil mi?
Bir de ggmmden kurduğum araba modunu aynı şekilde modloaderdan kursam bir sorun olur mu çakışır falan demiştiniz de.
Modloader falan hepsini hallettim fakat arabalar yine olmadı büyük ihtimalle oyun orijinal olduğu içindir.
Araba spawnlama modu kurdum o çalışıyor fakat kurduğum hiçbir araba yaması çalışmıyor.

Son düzenleme:
GTA Inside'dan indirdiğim arabaları modloaderdan yapamam değil mi?
Bir de ggmmden kurduğum araba modunu aynı şekilde modloaderdan kursam bir sorun olur mu çakışır falan demiştiniz de.
Modloader falan hepsini hallettim fakat arabalar yine olmadı büyük ihtimalle oyun orijinal olduğu içindir.
Araba spawnlama modu kurdum o çalışıyor fakat kurduğum hiçbir araba yaması çalışmıyor.

GTAGarage.com » Silent's ASI Loader Bu modu da kurduktan sonra tekrar dener misin hiçbir şeyi değiştirmeden?

Yeni konular

Geri
Yukarı