GTA San Andreas arabaya binince sürekli çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

YuntoZ

Picopat
Yer
San Francisco
RAM
4 GB
Ekran kartı
AMD Radeon Graphics 6370M HD
İşlemci
i5
Bakın başlıktaki gibi bir oyunumda sorun var. Arkadaşlar oyunda Cleo yok, mod yok bir şey yok. Oyuna sadece Türkçe yama yüklüyorum. Bari 1 dakika radyoyu falan duyayım diyorum daha 2 saniye olmadan oyun çöküyor. Çözümü nedir?

Oyunun görüntü ayarlarında dikey eşitleme (VYSNC) olması lazım. Kare sabitleme olarak da geçiyor olabilir türkçe yamada. Onu açıp öyle deneyin. San andreas 25fps üstüne çıkınca değişik hareketler yapan bir oyun maalesef.

Bakın başlıktaki gibi bir oyunumda sorun var. Arkadaşlar oyunda Cleo yok, mod yok bir şey yok. Oyuna sadece Türkçe yama yüklüyorum. Bari 1 dakika radyoyu falan duyayım diyorum daha 2 saniye olmadan oyun çöküyor. Çözümü nedir?

San Andreas Definitive Edition da böyle sorunlar yok hem daha gelişmiş versiyonu onu satın alarak rahatça oynayabilirsin.

Artı -1 Eksi
San Andreas Definitive Edition da böyle sorunlar yok hem daha gelişmiş versiyonu onu satın alarak rahatça oynayabilirsin.

Maalesef sistemim buna yetmiyor. Oynayacaktım ancak grafikleri bilgisayarımın aşırı üstünde.

Oyunun görüntü ayarlarında dikey eşitleme (V-Sync) olması lazım. Kare sabitleme olarak da geçiyor olabilir Türkçe yamada. Onu açıp öyle deneyin. San Andreas 25FPS üstüne çıkınca değişik hareketler yapan bir oyun maalesef.

Oyun kasıyor. V-Sync oyunun kasmasına sebep oluyordu diye biliyorum. Özellikle sorun her türlü devam ediyor. Silent Patch falan kurdum. Başka kurmamı önerdiğiniz yamalar var mı?

Son düzenleme:
Maalesef sistemim buna yetmiyor. Oynayacaktım ancak grafikleri bilgisayarımın aşırı üstünde.

Oyun kasıyor. V-Sync oyunun kasmasına sebep oluyordu diye biliyorum. Özellikle sorun her türlü devam ediyor. Silent Patch falan kurdum. Başka kurmamı önerdiğiniz yamalar var mı?

Samp Addon kurarak sorunu çözersiniz diye düşünüyorum.

Singleplayer olarak da oynabiliyorsunuz çoğu hatayı düzeltiyor deneyin.

Böyle bir hata veriyor. Oyunun menüsüne attı ancak 2-3 görevde olduğum kayıt dosyasına girince oyun çöktü.

Dosya Ekleri

• 1685961850037.png
    1685961850037.png
    82,2 KB · Görüntüleme: 35
  • 1685961962244.png
    1685961962244.png
    5,7 KB · Görüntüleme: 33
Oyunu temiz kurulum yapıp SA-MP Addon'u kurabilir misiniz? Önceden kurduğunuz modlar çakışıyor muhtemelen.

Yani oyunda Sweet'in sprey görevini yapabilmiştim ancak Ryder'in göreve geçince oyun çöktü. Mod falan yüklemedim. Her şey normal. Sadece dediğiniz addonu yükledim.

Dosya Ekleri

• 1685964075535.png
    1685964075535.png
    5,7 KB · Görüntüleme: 19
  • 1685964907549.png
    1685964907549.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:

Geri
Yukarı