Çözüldü GTA San Andreas bir görevde siyah ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EnesEfe

Hectopat
Yer
Beşiktaş çArşı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba.
GTA San Andreas oyununda polislerle buluşup molotof alıp evi yaktığımız görevde bir problemle karşılaşıyorum: İçerde yanan kızı da görünce onu kurtarmaya giderken kapıdan içeri girince...
...siyah ekran veriyor. Fakat yürüyebiliyoruz çünkü yürüme seslerini duyuyorum, görmeden görevi duyarak bitirmeye çalıştım fakat imkansızdı 😅. Bunun nedeni büyük ihtimalle Windows 10 kullanmam. Bunun için bir dosya yüklemek falan mı lazım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ayarlar > Dil Seçenekleri > Oradan İspanyolca'yı seçiyorsunuz ve göreve tekrar giriyorsunuz. Bunun gibi çok hata var, isterseniz öbürlerini de yazayım.
Türkçe yama kullanıyorsan dili değiştir, dil seçeneği yoksa yamayı kaldır görevi geçene kadar. Ayrıca ilerleyen bölümlerde; et kesme fabrikasında, GTA VC'deki avukatı korurken de
olacak.

Türkçe yama kullanıyorsanız ondan olabilir, 1-2 görevde öyle hatalar oluyordu. Eğer yama varsa görevden önce dili ingilizce yapın ve öyle deneyin. Windows 10 kullanmanızla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.

Ayarlar > Dil Seçenekleri > Oradan İspanyolca'yı seçiyorsunuz ve göreve tekrar giriyorsunuz. Bunun gibi çok hata var, isterseniz öbürlerini de yazayım.

Çözüm
Teşekkürler sorun böyle çözüldü, diğerleri de derken onların da çözümü aynı mıdır?

bende de aynı sorun var dili değiştirdim fakat düzelmedi (oyunum korsan) oyun türkçe olarak indirilmişti direkt oyunda alt yazı ve seslerde yok üstüne buda oldu oyunu oynayamıyorum

Bende de aynı sorun var, dili değiştirdim fakat düzelmedi. (oyunum korsan) Oyun Türkçe olarak indirilmişti direkt oyunda alt yazı ve seslerde yok. Üstüne buda oldu oyunu oynayamıyorum.
Orijinal satın alın.

Ya da düzgün bir korsan indirin. Oyun direkt Türkçe olarak gelmez, indirdiğiniz modlanmış.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı