Çözüldü GTA San Andreas Cleo kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SinekTV

Hectopat
Oyuna Steam üzerinden sahibim ve oyunun barındırdığı hataları Cleo kurup modlar ile düzeltmek istiyorum ancak Cleo'yu hiçbir şekilde kuramıyorum.
Oyunu ve Cleo'yu birden çok kez silip tekrar yükledim ve tekrar denedim ancak herhangi bir olumlu sonuç alamadım.
Cleo dosyalarını bu şekilde oyun dosyasının içine attım, tek yaptığım bu.

Screenshot_3.png

Cleo'nun sitesi GitHub'a yönlendiriyor. Buradan Cleo4.ZIP adlı dosyayı indirdim, eksik yaptığım bir şey mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne olmuyor tam olarak? Oyuna girerken atıyor mu, kurulmamış mı gözüküyor, hangi modu Cleo'ya yüklemeyi denediniz?
Herhangi bir mod indirmedim, konuyla ilgili pek bir bilgim yok. Bahsettiğim gibi dosyaları aktardım ve oyuna giriş yaptım ancak Cleo'nun kurulduğuna dair herhangi bir şey göremedim. Mod mu yüklemek gerekiyor önce?

Oyunu downgrade etmeniz gerekiyor. İnternet üzerinde rehberlerini bulabilirsiniz.
Cleo'dan önce Downgrade işlemleri ile uğraşmıştım ancak aldığım bir hata sonucu vazgeçip direkt Cleo kurmaya yöneldim. Downgrade olayını tekrar deneyeceğim.

Herhangi bir mod indirmedim, konuyla ilgili pek bir bilgim yok. Bahsettiğim gibi dosyaları aktardım ve oyuna giriş yaptım ancak Cleo'nun kurulduğuna dair herhangi bir şey göremedim. Mod mu yüklemek gerekiyor önce?
Mod yüklemezseniz Cleo hiç bir işe yaramaz. Cleo modları indirip cleo klasörüne atmalısınız. Oyuna girdikten sonra ESC menüde gözükmesi lazım sol altta yazı olarak.

Mod yüklemezseniz Cleo hiç bir işe yaramaz. Cleo modları indirip cleo klasörüne atmalısınız. Oyuna girdikten sonra ESC menüde gözükmesi lazım sol altta yazı olarak.
Bu videoyu baz alarak denilen her şeyi yaptım. Modloader kurdum ve videoda bahsi geçen modları klasöre attım ancak oyuna girdiğimde yine bir değişiklik olmadı. Ayrıca oyuna girdiğimde görmem gereken ilk sinematikte oyun siyah ekran verip kapanıyor.

+ Bu videoda yapılanların da birebir aynısını yaptım ancak hiçbir olumlu sonuç yok.

Son düzenleme:
Bunu kur bi' dene.

Bu videoyu baz alarak denilen her şeyi yaptım. Modloader kurdum ve videoda bahsi geçen modları klasöre attım ancak oyuna girdiğimde yine bir değişiklik olmadı. Ayrıca oyuna girdiğimde görmem gereken ilk sinematikte oyun siyah ekran verip kapanıyor.

+ Bu videoda yapılanların da birebir aynısını yaptım ancak hiçbir olumlu sonuç yok.

Sitede bir problem var sanırım.

Eki Görüntüle 1890774
Girdikten sonra yükleniyor animasyonlu. Başka bir taracıyıda dener misin?

Ayrıca bence bu kadar uğraşma git GTA Definitive Edition satın al. En azından daha rahat oynarsın uğraşmazsın. Bu oyunu modlar ile single oynamak çok zor sürekli crash alıyorsun.

Girdikten sonra yükleniyor animasyonlu. Başka bir taracıyıda dener misin?

Ayrıca bence bu kadar uğraşma git GTA Definitive Edition satın al. En azından daha rahat oynarsın uğraşmazsın. Bu oyunu modlar ile single oynamak çok zor sürekli crash alıyorsun.

Definitive Edition da çok farklı değil. Ayrıca fiyatına da değecek bir yapım değil. Her şeyi denedim sonuç alamadım, sanırım korsan olarak indireceğim.

Geri
Yukarı