Çözüldü GTA San Andreas CLEO yüklendikten sonra açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ZerefDragneel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
localhost
Selam. San Andreas'ı mecbur crack indirdim malum artık satılmıyor. Nostalji için yükleyip biraz mod atayim dedim ve CLEO yükledim. Ancak ne oyun açılıyor ne kayıt dosyası. Nasıl çözerim bu sorunu? Yeni oyun açmaya bastığımda oyundan atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Buradaki 522 MB'lik olanı indirin ve GTA SA'yı downgrade Edin. Ve downgrade ettiğin GTA SA'ya kur CLEO'yu. Eğer nasıl downgrade edeceğini bilmiyorsan:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam CLEO ile ilgisi yok açılmamasının. bende de olurdu. Bütün eski Rockstar oyunlarında elbet bir kusur çıkar hocam. Uyumluluk sürümüyle ve veri yürütme engellemesi ile oynayın. Ne dediğimi anlamadıysanız uyumluluk sürümüyle alakalı olan bir video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam CLEO ile ilgisi yok açılmamasının. bende de olurdu. Bütün eski Rockstar oyunlarında elbet bir kusur çıkar hocam. Uyumluluk sürümüyle ve veri yürütme engellemesi ile oynayın. Ne dediğimi anlamadıysanız uyumluluk sürümüyle alakalı olan bir video:

Hocam oyun açılıyor. Oyuna girip yeni oyun başlattığımda atıyor. Denedim uyumluluk olayını.

Buradaki 522 MB'lik olanı indirin ve GTA SA'yı downgrade Edin. Ve downgrade ettiğin GTA SA'ya kur CLEO'yu. Eğer nasıl downgrade edeceğini bilmiyorsan:

Çözüm
O zaman veri yürütme engellemesi şeyini halledin hocam ben videosuz anlatayım. Dosya gezginini açın bu bilgisayar çıkacak ona sağ tıklayıp özellikler deyin menü çıkınca gelişmiş sistem ayarlarına girin oradan performans ayarlarına girin oradanda veri yürütme engellemesine girin oraya da GTA san ekleyip kapatın. Yine açmaya deneyin oda olmazsa bu işlemden sonra PC'yi yeniden başlatın o da olmadı yeniden yükleyin ya da silip başka siteden indirin.

Cleoda bu uyumluluk sorunu epeydir var, Steam versiyonunda downgrade yapmak çözüyor bunu ve crackli versiyon da eğer son sürümlerden biriyse muhtemelen sorun odur. Rockstar son güncellemelerle yeni trilogy için mod olayının önüne geçmeye çalışmıştı.

Cleo'da bu uyumluluk sorunu epeydir var, Steam versiyonunda downgrade yapmak çözüyor bunu ve crackli versiyon da eğer son sürümlerden biriyse muhtemelen sorun odur. Rockstar son güncellemelerle yeni trilogy için mod olayının önüne geçmeye çalışmıştı.

Grand Theft Auto: San Andreas on Steam Steam sürümü satılmıyor ve sahip değilim dediklerinizi deneyip tekrar dönüş yapacağım.

O zaman veri yürütme engellemesi şeyini halledin hocam ben videosuz anlatayım. Dosya gezginini açın bu bilgisayar çıkacak ona sağ tıklayıp özellikler deyin menü çıkınca gelişmiş sistem ayarlarına girin oradan performans ayarlarına girin oradanda veri yürütme engellemesine girin oraya da GTA san ekleyip kapatın. Yine açmaya deneyin oda olmazsa bu işlemden sonra PC'yi yeniden başlatın o da olmadı yeniden yükleyin ya da silip başka siteden indirin.

"Bu program dep veri yürütme sistemi ile çalışmalıdır" hatası alıyorum eski sürümlerde denedim başka sitelerde bu Cleo ile oynayamıyorum oyunu.

Grand Theft Auto: San Andreas on Steam Steam sürümü satılmıyor ve sahip değilim dediklerinizi deneyip tekrar dönüş yapacağım.

"Bu program dep veri yürütme sistemi ile çalışmalıdır" hatası alıyorum eski sürümlerde denedim başka sitelerde bu Cleo ile oynayamıyorum oyunu.
İndirdiğin crackli halinin sürümü nedir? Sorun o mu diye son steam versiyonuyla kıyaslama yapabiliriz belki.

Sanırım 1.0.0.2 dodi repack olması lazım hocam.
Sürüm numarasını hatırlayamadığım için 1337'i kontrol ettimde bu sürüm ReTextured versiyon mu? Ekstra olarak:
+CLEO 4 supports different versions of GTA San Andreas: 1.0, 1.01, 3.0 (steam)
Sanırım ilk sürümlerle ve Steam versiyonun birkaç sürüm öncesiyle uyumlu şuanlık.

Geri
Yukarı