GTA San Andreas donuyor

VValtieL

Kilopat
Oyunu zamanında Steam'den almıştım ve bugün indirip oynamak istedim fakat oyun bazı yerlerde donuyor ve hiçbir şey yapamıyorum masaüstüne dönemiyorum. Görev yöneticisine giremiyorum, oyunu kapatamıyorum ve mecburen PC restart atmak zorunda kalıyorum. Oyunu ilk açıp New Game dediğimde yüklenirken donmuştu, kıyafet değiştirirken CJ kabine girdiğinde donmuştu. Bunun gibi yerlerde donuyor genellikle. Sorun neden kaynaklı olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu zamanında Steam'den almıştım ve bugün indirip oynamak istedim fakat oyun bazı yerlerde donuyor ve hiçbir şey yapamıyorum masaüstüne dönemiyorum. Görev yöneticisine giremiyorum, oyunu kapatamıyorum ve mecburen PC restart atmak zorunda kalıyorum. Oyunu ilk açıp New Game dediğimde yüklenirken donmuştu, kıyafet değiştirirken CJ kabine girdiğinde donmuştu. Bunun gibi yerlerde donuyor genellikle. Sorun neden kaynaklı olabilir?
Definitive edition modunu kurup deneyin.

SA Steam forumlarındaki bir gönderi sayesinde sorun çözüldü. Görünüşe göre görev yöneticisine gitmeniz ve oyunu her başlattığınızda yalnızca bir çekirdekte çalıştırmanız gerekiyor.

Steam sürümü sorunlu. Zaten parasını verip yapımcının emeğini ödemişsin, gidip düzgün çalışan korsan sürümü oynamak hakkındır.

Geri
Yukarı