[Korsan] GTA San Andreas donuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

SWampy_Tr

Hectopat
Daha fazla  
GTA San Andreas yeni oyuna bastığımda oyun donuyor ve hiçbir türlü oyundan çıkış yapmama izin vermiyor. Yani adeta PC donuyor diyebilirim. Oyuna bir türlü giremedim yahu. Giriş ekrani aciliyor bir sıkıntı yok. Yeni oyuna bastığım anda olanlar oluyor.

Internetten indirdim korsan oluyo heralde.
Maalesef korsan içeriğe oyun satış halindeyken destek vermiyoruz.
Oyunu Steam veya Rockstar üzerinden satın aldıktan sonra size yardımcı oluruz.

Bu oyunun korsan versiyonu orijinal versiyonundan daha iyi çalışıyor, maalesef sözde korsana destek olmadığı için yardımcı olamıyoruz.

Oyuna girmeden önce tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakıp girin, uyumsuzluk gidericiyi çalıştırın, yönetici olarak giriş yapın.

İnternette hiç görmedinizmi GTA sanadreasın Steam versiyonu korsandan bile kötü halde.

@SWampy_Tr oyunun satıldığı herhangi bir mağaza üzerinden satın almadığın için, oyun dosyalarını doğrulayamazsın fakat konunun başında belirttiğim yöntemi deneyebilirsin.

Bu oyunun korsan versiyonu orijinal versiyonundan daha iyi çalışıyor, maalesef sözde korsana destek olmadığı için yardımcı olamıyoruz.

Oyuna girmeden önce tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakıp girin, uyumsuzluk gidericiyi çalıştırın, yönetici olarak giriş yapın.
Hee pardon ben yeniyimde korsan destek olmadığını bilmiyordum kusura bakmayın

Küçüklüğümden beri o oyunu korsan kullanıyorum.
6 Kere bitirdim tık demedi.
Her korsan oyun sıkıntılı olmuyor.
Gerçekten orijinal versiyonu vasat.
Korsanda doengrade,optimizasyon ayarları daha bir sürü seçenek ile mis gibi ayarlayıp vermişler utan Rockstar.

Forumda herhangi bir şekilde yaş ayrımı yapılamaz. Bu etik değil ondan önce oyunun 18 yaş üzeri olduğunu belirteyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı