GTA San Andreas ekran buga giriyor

İşletim sistemi
Windows 11

salih42500

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
GTA San Andreas'ta tuşa basınca ekran deliriyor, sallanmaya başlıyor. Mobilde klavye özelliği kullanırsam aynı oluyor ama ekrana tıklayınca düzeliyor. Ne yapabilirim? Bilgisayar da düzelmiyor.

Ekran durmaksızın dönüyorsa eğer bilgisayara gamepad ya da harici herhangi bir kol bağlı mı kontrol edin.

Muhtemelen Crackli bir oyun kullanıyorsunuz, bahsettiğiniz hata da oyun bir anda yavaşlıyor ve ekran sağa sola titremeye başlıyor. Bu sorun hem crackli kullanmanızdan kaynaklı olabilir hem de kurduysanız oyun dosyalarında bulunan bir araç veya çevre modundan kaynaklı olabilir. Aslında GTA gibi bir oyun için sürümü geçmiş herhangi bir kurduğunuz mod sebebiyle de oluyor olabilir. Modlarınızın güncelliğini kontrol edin eğer aldığınız hata yazdığım gibiyse.

Muhtemelen crackli bir oyun kullanıyorsunuz, bahsettiğiniz hata da oyun bir anda yavaşlıyor ve ekran sağa sola titremeye başlıyor. Bu sorun hem crackli kullanmanızdan kaynaklı olabilir hem de kurduysanız oyun dosyalarında bulunan bir araç veya çevre modundan kaynaklı olabilir. Aslında GTA gibi bir oyun için sürümü geçmiş herhangi bir kurduğunuz mod sebebiyle de oluyor olabilir. Modlarınızın güncelliğini kontrol edin eğer aldığınız hata yazdığım gibiyse.

Crack değil modda indirmedim oyunu daha yeni indirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı