GTA San Andreas güzel optimizasyonlu haliyle nasıl indirilir?

Rediph

Hectopat
Yer
İstanbul
Dostlar biliyorsunuz GTA San Andreas'ın Steam sürümü hiç stabil değil. Orijinal olarak oyunu elde edebileceğim bir yer var mı? Ve oyun biraz sıkıntılı olduğu için frame limiter vs. mod öneriniz var mıdır? Teşekkürler.

Hocam merhaba,

Bu sitedeki modları kurarak GTA San Andreas'ı daha çekilebilir bir hâle getirebilirsiniz.

Şahsen ben bu modları kurarak oyunu bitirmiştim. Şu an nasıl kurulduğunu hatırlamıyorum ama YouTube'da rehberleri mutlaka vardır.

Ve ayrıca bazı sitelerde GTA San Andreas keyi satılıyordu, onun dışında orijinal yoldan eski versiyonu alabileceğiniz bir yol var mı bilmiyorum.

Hocam merhaba,

Bu sitedeki modları kurarak GTA San Andreas'ı daha çekilebilir bir hâle getirebilirsiniz.

Şahsen ben bu modları kurarak oyunu bitirmiştim. Şu an nasıl kurulduğunu hatırlamıyorum ama YouTube'da rehberleri mutlaka vardır.

Ve ayrıca bazı sitelerde GTA San Andreas keyi satılıyordu, onun dışında orijinal yoldan eski versiyonu alabileceğiniz bir yol var mı bilmiyorum.
Oyunun Steam sürümü cidden hiç stabil çalışmıyor hocam, yine de modlar için sağ olun. Oyunu daha oynanabilir hale getiriyor değil mi?

Oyunun Steam sürümü cidden hiç stabil çalışmıyor hocam, yine de modlar için sağ olun. Oyunu daha oynanabilir hale getiriyor değil mi?

Evet hocam oyunu gerçekten adam gibi çekilebilir hâle getiriyor bu modlar. Ekstra bu mod paketi dışında 60FPS locker modunu öneririm.

GtaInside sitesinde kurulabilen bir Cleo modudur kendisi. Oyundaki frame limiterı açtığınızda 60FPS'e sabitler ve oyunu akıcı şekilde oynamanızı sağlar. Ayrıca FPS uçup kaçmayacağı için oyun da bozulmamış olur.

Oyunu korsan indir. Sonra D.E.P modunu kur. Dosyaları oyun klasörüne yapıştırıyorsun sadece. Korsan istemiyorum dersen oyunu downgrade edip yine korsan bir şekilde oynayabilirsin.

Oyunu korsan indir. Sonra D. E. P modunu kur. Dosyaları oyun klasörüne yapıştırıyorsun sadece. Korsan istemiyorum dersen oyunu downgrade edip yine korsan bir şekilde oynayabilirsin.

Buna katılıyorum. Oyunu eğer önceden almadıysanız kütüphanede yoksa korsan tek şans gibi. Çünkü internette key de satılmıyor artık. Yeni baktım.

D. E. P modu nedir hocam? Bir de oyunu nasıl downgrade ediyoruz?

Definitive Edition Project'in kısaltımı hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu tarz bir rehber tüm aklınızdaki soruları giderecektir bence. San Andreas'ın sürümleri hakkında bilgi de veriyor. Bir izleyin derim.

Definitive Edition Project'in kısaltımı hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu tarz bir rehber tüm aklınızdaki soruları giderecektir bence. San Andreas'ın sürümleri hakkında bilgi de veriyor. Bir izleyin derim.
Teşekkürler hocam.

Dost Kayaoğlu downgradeden bahsediyordu oyunu modluyorsunuz videosunda bahsetmişti.
Hangi videosu?

Geri
Yukarı