GTA San Andreas Hulk mod yükledikten sonra oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

CHRİS W4LKER

Decapat
RAM
4 GB Ram
Ekran kartı
İntel HD Graphics Family Onboard ekran kartı
İşlemci
Intel(R) Celeron(R) CPU G550 @ 2.60GHz
Arkadaşlar ben az önce şuradan GTA: Sa için hulk modu yükledim; GTA San Andreas Hulk Mod Version 2.1 Mod - GTAinside.com bununla alakalı bir video vardı, videoya baktım ve harfi harfine her şeyi doğru yaptım. Ki, zaten oldu mod yüklendi. Tab+enter yapınca karakter seçme bölümü geliyor. Hulk veya hulk red karakterine tıklayınca, normalde ekran kararıyor, bir süre sonra ekran tekrar gelince karakter Hulk'a dönüşmüş oluyor. Ama ben yaptığım zaman ekran karardıktan sonra tam tekrar gelecekken yanıt vermiyor hatası verip oyundan atıyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben az önce şuradan GTA: Sa için hulk modu yükledim; GTA San Andreas Hulk Mod Version 2.1 Mod - GTAinside.com bununla alakalı bir video vardı, videoya baktım ve harfi harfine her şeyi doğru yaptım. Ki, zaten oldu mod yüklendi. Tab+enter yapınca karakter seçme bölümü geliyor. Hulk veya hulk red karakterine tıklayınca, normalde ekran kararıyor, bir süre sonra ekran tekrar gelince karakter Hulk'a dönüşmüş oluyor. Ama ben yaptığım zaman ekran karardıktan sonra tam tekrar gelecekken yanıt vermiyor hatası verip oyundan atıyor. Bu sorunu nasıl çözerim?
Hocam başka modlar varsa onlarla çakışıyor olabilir.

Hocam başka modlar varsa onlarla çakışıyor olabilir.
Yaniii 4-5 mod var hocam. Onları yedekleyip sileyim baştan deneyeyim bir.

Düzenleme: @Qbi_1 hocam diğer modları kaldırıp denedim bu sefer ekran kararmadan, hulk karakterini seçer seçmez yanıt vermiyor diyip oyundan attı. Yani işe yaramadı.

Son düzenleme:
Yaniii 4-5 mod var hocam. Onları yedekleyip sileyim baştan deneyeyim bir.

Düzenleme: @Qbi_1 hocam diğer modları kaldırıp denedim bu sefer ekran kararmadan, hulk karakterini seçer seçmez yanıt vermiyor diyip oyundan attı. Yani işe yaramadı.
Hocam diğer modları tamamen kaldırdığınızdan emin misiniz? Çünkü bazı modlar bazı oyun dosyaları değiştiriyor.

Hocam diğer modları tamamen kaldırdığınızdan emin misiniz? Çünkü bazı modlar bazı oyun dosyaları değiştiriyor.
Hocam şey yaptım, ben oyun orijinal halindeyken daha mod yüklemeden önce bütün dosyaları yedeklediğim bir klasör vardı. Modlu dosya konumunu başka klasöre yedekleyip sildim. Orijinal dosyaları "GTA San Andreas" klasörüne attım. Onun üzerine hulk modunu kurdum ve yine dediğim gibi sorun çözülmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı