GTA San Andreas intro gözükmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 7
GTA SA Steam'den aldım ve oyuna girerken intro yerine mor ekran ve sadece intronun sesi geliyor. Ben introyu görmek istiyorum. GTA San Andreas klasorundekı movıes klasorune baktım hepsi saglam. Nasıl yaparız sorunu nasıl hallederiz? Şimdiden eyvallah.
Not: Eskiden intro gözüküyordu.

d
Ömründe bir kez bu oyunun rezalet Steam sürümünü oynadın mı? Bal gibi olur.

Oyunun orijinal ise, oyunu downgrade et. Sorunun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
deniyorum

Ömründe bir kez bu oyunun rezalet Steam sürümünü oynadın mı? Bal gibi olur.

Oyunun orijinal ise, oyunu downgrade et. Sorunun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet oynadım. Şimdiki zamandan bahsediyorsak olası değil. Böyle bir bug yok. Ayrıca arkadaşın oyunu orjinal de değil. Geçenlerde de farklı bir hesapla aynı başlığı açtı korsan olduğu için moderasyon ekibi tarafından konu kapatıldı.

Evet oynadım. Şimdiki zamandan bahsediyorsak olası değil. Böyle bir bug yok. Ayrıca arkadaşın oyunu orijinal de değil. Geçenlerde de farklı bir hesapla aynı başlığı açtı korsan olduğu için moderasyon ekibi tarafından konu kapatıldı. Balık gibi atlamayalım.

O ben değilim internette yazmadığım forum kalamdı. Çok istemiyorsan yardım etme bay bay canım hayırlı işler.

Evet oynadım. Şimdiki zamandan bahsediyorsak olası değil. Böyle bir bug yok. Ayrıca arkadaşın oyunu orijinal de değil. Geçenlerde de farklı bir hesapla aynı başlığı açtı korsan olduğu için moderasyon ekibi tarafından konu kapatıldı. Balık gibi atlamayalım.

O zaman ben de Steam versiyonunda şu hata ile karşılaşmadım lakin konu sahibi karşılaşmış.

Konu sahibi, Steam hesabını at ve kütüphadeki GTA SA'nın fotoğrafını at. Öyle kanıtlayabilirsin.

images.jpg

Al yavrum inandın mı canımın içi?

İntro derken o sprey kısımları mı yoksa oyunu tanıtan credits benzeri olan kısım mı gözükmüyor? Eğer Silent Patch kullanıyorsan o sebep oluyordur. Yok kullanmıyorsan da kafaya takma bence, muhtemelen Steam'in muzipliğidir.

Edit. Bunu yazdığım gibi sözde sana ait olan ekran görüntüsünü Google'da arattım, başkasına ait olan bir görüntüyü koymuşsun. Yani oyunun korsanmış 😏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı