GTA San Andreas klasörü güvenilir mi?

BayOcean

Hectopat
Daha fazla  
Bu GTA San Andreas dosyası tamamen yeniden oluşturulmuş, içindeki birçok değiştirilmiş eklenti oyunun birçok sorununu çözüp FPS kazandırıyor. Gerçek anlamda 350-400 FPS'leri görüyorsunuz denedim şahit oldum. Bunun yanı sıra anti-aliasing çok daha başarılı ve oyun kesinlikle daha kaliteli gözüküyor. Fakat güvenirliğinden biraz şüphe ettim, Defender taramasında tehdit olarak görülen bir .asi uzantısını VirusTotal'e yüklediğimde 30'a yakın tehdit buldu. False positive olduğunu düşünüyorum, .asi uzantılarında virüs bulunacağını tahmin etmem. Fakat yine de bağlantıdaki tüm GTA dosyasını, Kaspersky'da taratacak birisi olursa çok sevinirim. İçim daha rahat edecek.

VirusTotal'de ve Defender'da tehdit görülen .asi uzantısı:

Yeniden yapılandırılmış tüm GTA San Andreas dosyası:

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Gta'yı Kaspersky'da taracak birisi yok mu?
Kaspersky'da tarattım, ben yüklemek istemiyordum çünkü kurduğumda RAM'i fazla tüketiyordu. Tüm dosyayı tarattığımda temiz çıkıyor, aynı şekilde VT'nin virüslü gösterdiği ufak .asi uzantısını da tehdit olarak görmedi. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? En kötü sadece o uzantıyı çıkarıp modu kullanmaya devam edeceğim, çünkü zaten temiz gösteriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı