GTA San Andreas lowrider görevi nasıl yapılır?

muhammetsc

Centipat
GTA San Andreas'ı orijinal versiyonunu indirdim biraz oynadım hiçbir sorun yok ama lowrider görevine gelince tıkandım monitörü neredeyse gözüme sokucam olabildiğince dairenin içerisinde tuşları denk getirmeye çalışıyorum ama yok abi olmuyor yapamıyorum. Bir taktiği ya da tiyosu var mı?

GTA San Andreas'ı orijinal versiyonunu indirdim biraz oynadım hiçbir sorun yok ama lowrider görevine gelince tıkandım monitörü neredeyse gözüme sokucam olabildiğince dairenin içerisinde tuşları denk getirmeye çalışıyorum ama yok abi olmuyor yapamıyorum. Bir taktiği ya da tiyosu var mı?

Ayarlardan Frame Limiter ayarını değiştirip deneyebilirsin. Ayrıca tuşlara hızlı şekilde bas bırak değil de, yarım saniye gibi basılı tutarak deneyin.

Deliği tutturmayın hocam, biraz gecikmeli basın o zaman oluyor görev.

NumLock tuşlarına basıyorsun değil mi?

Evet basıyorum ama her defasında Max 1000 puan yapabiliyorum.

Bu modu kur ve görev başladıktan sonra arasahne bitince G tuşuna bas.

Dosyayı indirdim zarchiver ile içini açtım ama bir sürü dosya var hangisini kurmam lazım ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-28-17-17-34-821_ru.zdevs.zarchiver.pro.jpg
    Screenshot_2023-06-28-17-17-34-821_ru.zdevs.zarchiver.pro.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 21

Dosyayı indirdim zarchiver ile içini açtım ama bir sürü dosya var hangisini kurmam lazım ?
Şey bu bilgisayar modu bilgisayardan oynuyorsun sanmıştım, mobil için uyumlu değil malesef.

Çerez görev ilk yaptigimda oyun bırakma evresine getirmişti ama oyunu 4-5 kez belki daha fazla bitirdiğimi var sayarsak yaptıkça nasıl bu kadar kolay bir görevi yapamiyormusum diyorum da benimki ok tuşu kullanmaktan. .d

Ben mobilden de oynuyorum o görevi dikkat etmen lazım. Mobil versiyonu buglu falan değil defalarca bitirdiğim bir görev + tel olsun PC olsun fark etmez yine bitirdim her 2 sinde de dosya indirmeye falan gerek yok 2-3 dk hard bir şekilde yaparsan geçersin.

Şey bu bilgisayar modu bilgisayardan oynuyorsun sanmıştım, mobil için uyumlu değil malesef.
Yok mobil için değil pcyi atıcam ben onun için dosyayı açtım

Çerez görev ilk yaptığımda oyun bırakma evresine getirmişti ama oyunu 4-5 kez belki daha fazla bitirdiğimi var sayarsak yaptıkça nasıl bu kadar kolay bir görevi yapamiyormusum diyorum da benimki ok tuşu kullanmaktan. D

Ben mobilden de oynuyorum o görevi dikkat etmen lazım. Mobil versiyonu buglu falan değil defalarca bitirdiğim bir görev + tel olsun PC olsun fark etmez yine bitirdim her 2'sinde de dosya indirmeye falan gerek yok 2-3 dk hard bir şekilde yaparsan geçersin.

Yok hocam ben dosyayı kontrol etmek için telefona indirdim bilgsayara USB ile aktaracktım ama kafam karışınca buraya attım mobilde uçak eğitimi hariç diğer görevleri sıkıntısız yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı