GTA San Andreas araba dans ettirme görevi nasıl yapılır?

waltuh wheit

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitör:Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200Hz 1ms
Mouse:Razer Viper Mini
Kulaklık:Razer Blackshark V2 X 7.1
Klavye:Steelseries Apex 9 Mini Mekanik Gaming Klavye
Arkadaşlar merhaba San Andreas da bir görev var arabayla dans görevi ulan ne yaptıysam olmuyor tuşlara tam zamanında basıyorum olmuyor geç basıyorum olmuyor erken basıyorum olmuyor çıldıracağım ya bu oyunun hikayesi Groove'u büyütmek değil mi ben niye dans ediyorum bu görevi geçmenin bir yolu var mı söyler misiniz artık delireceğim yoksa.

Tuşların yeri aslında ters, yukarıyı aşağı, aşağıyı yukarı olarak kullan. Sağı da sol, solu da sağ niyetine. Nedenini ben de bilmiyorum ama öyle geçmiştim ben.

FPS'den dolayı sıkıntı çıkıyordu diye hatırlıyorum o görevde. Eğer değilse bi 30 FPS'ye kilitleyip deneyin. Şahsen ben o görevden sonraki bir save'i indirip o saveden devam etmiştim oyuna.

Klavyenin en sağında bulunan NumLock tuşlarıyla yapmalısın.

Numpad tuşları ile geçiliyor görev. Ayrıca sağ geldiği zaman 4'e sol yönünde ok geldiği zaman 6 ya basacaksınız. Ters mantık yani. Yine yukarı yönünde ok geldiği zaman 2'ye basacaksınız, 8'e değil.

Ayarlardan fps kısıtlaması gibisinden bir şey vardı, tam hatırlamıyorum ismini. Onu açın.

not: frame limiter sanırım.

O görev buglu diye biliyorum. PC portunda sorun var. Sanırım yama kullanmanımz gerekiyordu.
Yama kullanılmadan yapılıyor. Sadece okların yönü rakamlarda ters olarak gözüküyor. Misal "2" rakamı mantık olarak aşağıyı ifade etmesi gerekirken oyunda "2" rakamı üst işlevini görüyor. Aslında buglu falan değildi görev. Biz çocukken onu akıl edememiştik ve herkesin aklında zor görev olarak kaldı.

Arkadaşlar merhaba San Andreas da bir görev var arabayla dans görevi ulan ne yaptıysam olmuyor tuşlara tam zamanında basıyorum olmuyor geç basıyorum olmuyor erken basıyorum olmuyor çıldıracağım ya bu oyunun hikayesi Groove'u büyütmek değil mi ben niye dans ediyorum bu görevi geçmenin bir yolu var mı söyler misiniz artık delireceğim yoksa.

Arkadaşlar o görevi geçtim bir şekilde şimdi bir görev var okyanus iskelesine gidiyoruz kutuları çalıyoruz onda bizim adam sürekli ölüyor onu geçemiyorum şimdi de uardım edenlere teşekkür ederim.

Geri
Yukarı