GTA San Andreas Save alamıyorum

İşletim sistemi
Windows 10

ÖmerFaruq1

Picopat
Arkadaşlar Steam'den GTA San Andreas aldım ama oyunu bir türlü kayıt edemiyorum. 2 gündür uğraşıyorum ama yapamadım bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    309,8 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Steam'den GTA San Andreas aldım ama oyunu bir türlü kayıt edemiyorum. 2 gündür uğraşıyorum ama yapamadım bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi?
Belgeler>Rockstar Games>GTA San Andreas>saves tarzı bir klasör olması lazım. O klasöre sağ tıklatıp aşağıda bulunan Salt Okunur kısmının tikini kaldırın. Yüksek ihtimal sorunu çözmeyecek ama ilk adımı atalım yardımcı olmaya çalışacağım.

Oyunun kayıt dosyalarını kaydettiği klasör silinmiş veya salt okunur kısmı tikli olabilir. Belgeler kısmında "GTA San Andreas User Files" adında bir klasör olması gerekli. Silinmemişse salt okunur kısmının tikini kaldırın.

Oyunun kayıt dosyalarını kaydettiği klasör silinmiş veya salt okunur kısmı tikli olabilir. Belgeler kısmında "GTA San Andreas User Files" adında bir klasör olması gerekli. Silinmemişse salt okunur kısmının tikini kaldırın.
Bende öyle bir dosya görünmüyor, ne yapmalıyım.
Belgeler>Rockstar Games>GTA San Andreas>saves tarzı bir klasör olması lazım. O klasöre sağ tıklatıp aşağıda bulunan Salt Okunur kısmının tikini kaldırın. Yüksek ihtimal sorunu çözmeyecek ama ilk adımı atalım yardımcı olmaya çalışacağım.
Belgelerden Rockstar Games geldiğimde gta v launcher ve social club var Gta San ile ilgili bir şey görünmüyor.

Oyun kurulurken belgeler kısmında o klasörün otomatik olarak oluşması lazım. Oyunu silip tekrar kurmayı deneyin.

Peki baştan yükleyeceğim.
Oyun kurulurken belgeler kısmında o klasörün otomatik olarak oluşması lazım. Oyunu silip tekrar kurmayı deneyin.
Silip tekrar yükledim save almayı denedim ama yine aynı hatayı veriyor ama bu sefer belgelerde gta san andreas user files klasörü oluştu.

Son düzenleme:
Steam üzerinden orijinal oyun. GTA san. User files dosyasını mı salt okunur tikini kaldırayım çünkü.
İçinde gallery ve user tracks diye 2 dosya var ve içleri boş.

Evet. "GTA San Andreas user files" adlı klasörün salt okunur kısmındaki tiki kaldırın. Yine işe yaramazsa sorun oyundan dolayıdır. Oyunun Steam versiyonu hatalı çünkü.

Evet. "GTA San Andreas user files" adlı klasörün salt okunur kısmındaki tiki kaldırın. Yine işe yaramazsa sorun oyundan dolayıdır. Oyunun Steam versiyonu hatalı çünkü.

Kaldırıyorum ama geri kontrol etmek için baktığımda tik hala orada duruyor.

Hatta bundan önce korsan falan denedim yine aynı sonuç verdi anlamadım...

Yeni konular

Geri
Yukarı