GTA San Andreas Steam versiyonu

İşletim sistemi
Windows 10

nwc00

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Birkaç sorum olacaktı;

San Andreas Steam versiyonu alırsam downgrade modsuz oyunu bitiremiyor muyum?

Bazı kişiler tuş sorunları vs demiş ve birkaç bölüm geçilmiyormuş sanırım, doğru mu?

Ve bu sorunlar çık gir yaptıktan sonra düzelen sorunlar mı yoksa ne yaparsak yapalım sorunlu yerleri var mı?

Madem Steam versiyonu bu kadar sıkıntılı neden Steam yorumlarının %90 civarı olumlu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Birkaç sorum olacaktı;

Bazı kişiler tuş sorunları vs demiş ve birkaç bölüm geçilmiyormuş sanırım, doğru mu?

Ve bu sorunlar çık gir yaptıktan sonra düzelen sorunlar mı yoksa ne yaparsak yapalım sorunlu yerleri var mı?

Madem Steam versiyonu bu kadar sıkıntılı neden Steam yorumlarının %90 civarı olumlu?
Birincisi bir efsane olduğu için olumlu. İkinci olarak mod kullanmayı sevmiyorum ben, FPS sorununu da çözdükten sonra oyun eski tadını verdi bana çok da eğlenerek oynuyorum. Hiçbir tuş sıkıntısı görmedim.

GTA san andres iyi oyun olduğundan yorumları iyi.

Çoğu sorun çık gir yapılmakla çözülüyor.

Evet, doğru.

Bitirebilirsin diye biliyorum.

Bence Steam versiyonu yerine düzgün bir yerden crack indir. Ben 6TL'yi boşuna verdim.

Geri
Yukarı