GTA San Andreas tam ekran olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Alpha345

Hectopat
Daha önce crackli oynarken bu sorunu kolay bir şekilde çözebiliyordum. Oyunu Steam'den alıp yükledim ancak artık bu sorunu çoğu yöntemi denememe rağmen çözemiyorum. Bu sorun Steam'den yükleyince çözülmüyor mu? Çözmek için illa crackli indirmem mi gerekli? Yoksa başka bir çözümü var mı?

Steam'dan alınan San Andreas'lar için mod kurman gerekiyor. Modun ismini tam hatırlayamadım ama ufak bir araştırmayla bulunabilir.
Baya bir araştırdım ama bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
Onunla alakası yok oyun ekranın tamamını kaplamıyor,kenarlarda boşluk kalıyor
Onunla alakası yok oyun ekranın tamamını kaplamıyor,kenarlarda boşluk kalıyor
Alt+enter yapınca düzelmişti bende gerçi denemişsinizdir onu.
Tam ekran olmuyor derken onu kastetmedim.Çözünürlüğü tam yükseltmeme rağmen kenarlarda siyahlık kalıyor.Laptopumun ekranın tam çözüğünürlüğü yok seçeneklerde.Crackli kullanırken bunu bazı yöntemlerde çözebiliyordum ama Steam'de olmuyor.
Steam'dan alınan San Andreas'lar için mod kurman gerekiyor. Modun ismini tam hatırlayamadım ama ufak bir araştırmayla bulunabilir.
Modun adı nedir?Sırf çözemediğimden sinrilendim dün sildim oyunu şuan yeniden yüklüyorum.Ancak bulamadım.

Oyun pencere şeklinde değil tam ekranda çalışıyor ancak kenarlarda siyahlık kalıyor. Sanırım sorunu tam açıklayamadım.

Oyun çözünürlüğü 1920X1080 yapın ya da yoksa 1280X720 fullscreen seçeneğin aktif edin. Denetim masasına girin ekram kartınızın çözünürlük kısmında tam ekranı koru seçeneği bulunmakda ona basın uygula tamam deyip deneyin. Sonuçları paylaşın.

Oyun çözünürlüğü 1920X1080 yapın ya da yoksa 1280X720 fullscreen seçeneğin aktif edin. Denetim masasına girin ekram kartınızın çözünürlük kısmında tam ekranı koru seçeneği bulunmakda ona basın uygula tamam deyip deneyin. Sonuçları paylaşın.
Oyunu yeniden indiriyorum az kaldı.İnince deneyip sonucu paylaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı