GTA San Andreas tam çözünürlük olmuyor

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben GTA San Andreas'i çözünürlük ayarlarından Full çözünürlük yapamıyorum. benim çözünürlüğüm 1600x900, oyunun en yüksek gösterdiği 1440x900 ve bu çözünürlüğü yapınca kenarlarda siyah yerler kalıyor. Bir de oyunu oynarken bazen fareyi kullanamıyorum. ESC'ye basıp geri oyuna döndüğümde şansına düzeliyor bazen. Sorunlarıma yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben GTA San Andreas'i çözünürlük ayarlarından Full çözünürlük yapamıyorum. Benim çözünürlüğüm 1600x900, oyunun en yüksek gösterdiği 1440x900 ve bu çözünürlüğü yapınca kenarlarda siyah yerler kalıyor. Bir de oyunu oynarken bazen fareyi kullanamıyorum. ESC'ye basıp geri oyuna döndüğümde şansına düzeliyor bazen. Sorunlarıma yardımcı olursanız sevinirim.

Çözünürlük dışındaki sıkıntılar sanırım sisteminizin oyuna göre çok yüksek olması. Linkteki modu indirerek çoğu sıkıntıyı çözebilirsiniz.

Merhaba. Ben GTA San Andreas'i çözünürlük ayarlarından Full çözünürlük yapamıyorum. benim çözünürlüğüm 1600x900, oyunun en yüksek gösterdiği 1440x900 ve bu çözünürlüğü yapınca kenarlarda siyah yerler kalıyor. Bir de oyunu oynarken bazen fareyi kullanamıyorum. ESC'ye basıp geri oyuna döndüğümde şansına düzeliyor bazen. Sorunlarıma yardımcı olursanız sevinirim.
Bunun için Silent Patch kullanmalısın. Çözünürlük ve fare sorunun dahil, daha farkına varmadığın birçok sorunu çözecektir.

Geri
Yukarı