GTA San Andreas'i 2023'te oynamak için gerekli modlar nelerdir?

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu GTA videoları çeken YouTuber'ler bir sürü mod kullanıyor. Cleo vardı galiba çok bilmiyorum ama. Grafik modu falan da olabilir sizce ne yapayım video falan var mı bildiğiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında çok kez denedim birçok mod birbiri ile çakışıyor ve oyunu tekrardan silip yüklemen gerekiyor düzeltmek için. Bir zaman sonra Windows'un bile aklını karıştırabiliyor bu seçmece modlar.
GTA sorunlu bir oyun fakat Codsmp + Addon ile beraber çogu sey fixleniyor. Ben de uzun süredir oynuyorum oyunu, dogru asiler yüklenirse sorun olacagini sanmiyorum. Framerate vigilante modu kesinlikle kurulmali bence.

Eğer hikâyeyi oynamak istiyorsanız, Project paketini yüklemek yeterli oluyor. Yanında ufak tefek spesifik fixleri yapan modlar da kurarsanız sizi oyunun çok büyük bir kısmında yolda bırakmıyor. Düşük poligondan birkaç silah, araç, road texture ve bunun gibi görsellik değiştiren modları da kullanabilirsiniz. Project dışında Overhaul packler de mevcut. Oyunu revize ediyor gibi bir şey. Oyunda olmayan bazı mekanikleri de eklediği/değiştirdiği/çıkardığı için önermem. Yüklenmesi de bir ton uğraştırıcı/sıkıcı. Multiplayer kısmında ise söylenebilecek pek bir şey yok. SA:MP tamamen bitti diyebiliriz. Oynayanlar ya ticari ya da sistem yetersizliğinden dolayı oynamaya devam ediyor. MTA'da pek farklı değil, ki değildi de. Cringe modlar ve paket sunucular hâlâ faal.
Aşırı ENB'lerden kaçınmanı öneririm. Büyük bir kısmı bozuk ya da cilasız. Project'in değiştirdiği grafiksel ayarlarla da düzgün çalışmıyorlar.
((Sonradan eklemem gerektiğini düşündüm. Birçok server, birçok fixi yasaklıyor. Multiplayer oynayacaksanız, bunu da göz önünde bulundurmalısınız.))

GTA sorunlu bir oyun fakat Codsmp + Addon ile beraber çogu sey fixleniyor. Ben de uzun süredir oynuyorum oyunu, dogru asiler yüklenirse sorun olacagini sanmiyorum. Framerate vigilante modu kesinlikle kurulmali bence.

Bu birazda işletim sistemi desteğine bağlı. Framerate vigilante kurmadan bahsedilen bütün modları sorunsuz oynadığım tek işletim sistemi Windows 7. Ben ara sıra canım çeker ve oynamak için diskin diğer tarafındaki 7 bölümüne geçerim. Kingdom amalour reckoning gibi bir çok eski oyun için 7 tutarım elimde.

Evet hocam Steam'den almıştım zamanıında

İlk önereceğim teleport modu ki oyunu sıkıcı olmaktan kurtaracak. Grafik modları önermeden önce sistemi bilmemiz gerekiyor ki bazı grafik modlarını benim diyen PC zorlayarak açabilir.
Ben oyun içindeki birçok yerin dokularını kendi düzenlediğim grafikler ile değiştirdiğimde bile kasma yaşıyordum. 15-20 adet reklam tabelasını değiştirince bile kasmaya başladığını hissediyordum. Örnek bir video vereyim ve bir bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam sürümü hocam 2004 çıkışlı olan.

Enb yüklemen yeterli. Freezin enb yükleyebilirsin. Animasyonlar vasat gelirse ped. İfp yükleyebilirsin. Ben hâlâ SA:MP oynayan birisi olarak yaziyorum.

Hocam Online oynamam GTA 5 Online'den bile çok zevk alamadım bir ara MTA oynadım o da çok sarmadı.

Tek tek mod indirmenize gerek yok. Definitive Edition project ekibinin GTA San Andreas için yaptığı mod paketini oyunun dosyalarına atmanız yeter.

Hocam bunu soracaktım zaten asıl nasıl iyi mi Cleo falan vardı o nasıl bunu indirsem yeter mi?

Eğer bilgisayarın iyiyse enb kur, grafikler güzel olur, onun dışında GTA SA mod konusunda çok geniş bir oyun, araştırıp istediğin modu bulabilirsin. Ben oyun içinde çok işe yarayan rzl trainer kurmuştum, denemeni tavsiye ederim.

Hocam benim amacım grafikleri ve oynanışı iyileştirmek amacım ana hikayeyi güzel bir şekilde oynamak çünkü bence GTA oyunları arasında en iyi hikayelerden biri sistemimde i5 12400F RX 6700 XT 16 GB RAM çoğu modu kaldırır herhalde.

Kendin arayarak daha iyilerini bulursun gibime geliyor. Tonlarca mod var oyunda.

Hocam dediğim gibi amacım ana hikayeyi iyi bir şekilde oyanak grafik iyileştirmeleri widescren sorunu bir de FPS sorunu gitse yeter benim için.

GTA sorunlu bir oyun fakat codsmp + addon ile beraber çogu şey fixleniyor. Ben de uzun süredir oynuyorum oyunu, dogru asiler yüklenirse sorun olacagini sanmiyorum. Framerate vigilante modu kesinlikle kurulmali bence.

Hocam yazdığınızın yarısını anlamadım maalesef bununla ilgili bir video falan var mı?

Zamanında çok kez denedim birçok mod birbiri ile çakışıyor ve oyunu tekrardan silip yüklemen gerekiyor düzeltmek için. Bir zaman sonra Windows'un bile aklını karıştırabiliyor bu seçmece modlar.

Nasıl yani hocam direkt D e p mi indireyim.

GTA sorunlu bir oyun fakat codsmp + addon ile beraber çogu şey fixleniyor. Ben de uzun süredir oynuyorum oyunu, dogru asiler yüklenirse sorun olacagini sanmiyorum. Framerate vigilante modu kesinlikle kurulmali bence.

Hocam yazdığınızın yarısını anlamadım maalesef bununla ilgili bir video falan var mı?

Nasıl yani hocam direkt D e p mi indireyim.

Eğer hikâyeyi oynamak istiyorsanız, project paketini yüklemek yeterli oluyor. Yanında ufak tefek spesifik fixleri yapan modlar da kurarsanız sizi oyunun çok büyük bir kısmında yolda bırakmıyor. Düşük poligondan birkaç silah, araç, road texture ve bunun gibi görsellik değiştiren modları da kullanabilirsiniz. Project dışında overhaul packler de mevcut. Oyunu revize ediyor gibi bir şey. Oyunda olmayan bazı mekanikleri de eklediği/değiştirdiği/çıkardığı için önermem. Yüklenmesi de bir ton uğraştırıcı/sıkıcı. multiplayer kısmında ise söylenebilecek pek bir şey yok. SA:MP tamamen bitti diyebiliriz. Oynayanlar ya ticari ya da sistem yetersizliğinden dolayı oynamaya devam ediyor. MTA'da pek farklı değil, ki değildi de. Cringe modlar ve paket sunucular hâlâ faal.
Aşırı Enb'lerden kaçınmanı öneririm. Büyük bir kısmı bozuk ya da cilasız. Project'in değiştirdiği grafiksel ayarlarla da düzgün çalışmıyorlar.
((Sonradan eklemem gerektiğini düşündüm. Birçok server, birçok fixi yasaklıyor. Multiplayer oynayacaksanız, bunu da göz önünde bulundurmalısınız.))

Hocam sadece ana hikayeyi düzgün grafikler ile widescren sorunu falan olmadan FPS sorunu olmadan oynamak istiyorum Online girmem.

Bu biraz da işletim sistemi desteğine bağlı. Framerate vigilante kurmadan bahsedilen bütün modları sorunsuz oynadığım tek işletim sistemi Windows 7. ben ara sıra canım çeker ve oynamak için diskin diğer tarafındaki 7 bölümüne geçerim. Kingdom amalour reckoning gibi birçok eski oyun için 7 tutarım elimde.

Hocam bende 10 yüklü sistemim RX 6700 XT i5 12400F.

İlk önereceğim teleport modu ki oyunu sıkıcı olmaktan kurtaracak. Grafik modları önermeden önce sistemi bilmemiz gerekiyor ki bazı grafik modlarını benim diyen PC zorlayarak açabilir.
Ben oyun içindeki birçok yerin dokularını kendi düzenlediğim grafikler ile değiştirdiğimde bile kasma yaşıyordum. 15-20 adet reklam tabelasını değiştirince bile kasmaya başladığını hissediyordum. Örnek bir video vereyim ve bir bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hpcam sistemim RX 6700 XT i5 12400F teşeport modu indirmem grafikler falan iyileşirse GTA 5'te en sevdiğin şey araba sürmekti.

Son düzenleme:
Steam'den kurduysan ilk önce downgrade et. Sonra SilentPatch, Project2DFX, - ışıklandırma yaması yani görüntüyü bayağı bir düzeltiyor görüş açısını artırıyor- CLEO, CLEO'nun içine 60 FPS yaması, Widescreen patch kurarsan sorunsuz oynarsın.

Buralarda bir gezinin ve beğendiğinizi söyleyin. Ne gerekiyor ve nasıl adım atılmalı detaylara geçeriz.

Hocam enb nedir benim tek istediğim bu dnzy vardı bir ara onlar gibi grafikleri güzel olsun widescren gitsin bir de şu FPS sorunu kalksın bu sitenin ne ki amacı.

Steam'den kurduysan ilk önce downgrade et. Sonra silentpatch, project2dfx, - ışıklandırma yaması yani görüntüyü bayağı bir düzeltiyor görüş açısını artırıyor- Cleo, Cleo'nun içine 60 FPS yaması, widescreen patch kurarsan sorunsuz oynarsın.

Nasıl yapacağım hocam onu bunlar ne videolu anlatım falan var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı