GTA San Andreas'ı grafik ve fizik olarak iyileştiren mod önerisi

Specialagent58

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Definitive Edition çoğunluk gibi beklentilerimi karşılamadı. Bunun sebebi kontrollerin daha kötüleştirilmiş olması ve hataların artması oldu. Ben ana oyuna Definitive Edition tarzı grafik ekleyen ve fizikleride GTA 4-5 şekli yapan mod arıyorum. GTA 4 fiziği daha iyi yani ayrıca böyle modlardan çok var. GTA 4 beta 3 San Andreas modunu duydum mesela. Hangi mod veya modları önerirsiniz oyunu hem fizik hem grafik olarak tamamen değiştiren?

Grafik için GTA SA DirectX 2.0 modunu kurabilirsiniz fakat fizik modu bilmiyorum.

Grafik için GTA SA DirectX 2.0 modunu kurabilirsiniz fakat fizik modu bilmiyorum.
DirectX 2.0 çok sorunlu bir mod maalesef.

GTA SA'da modlama çok karışıktır. Anlamayan birisinin sorun yaşayacağı kesin. CLEO, Modloader, beğendiğiniz timecyc ve texture modları kurarak Definitive Edition'a benzetebilirsiniz.

@Ascendency Evet, modları kurdukça oyun crash veriyor ve sürekli mod kaldırıp tekrar kurmakla uğraştırıyor. Modları iyi seçmek gerek.

Arkadaşlar merhaba. Definitive Edition çoğunluk gibi beklentilerimi karşılamadı. Bunun sebebi kontrollerin daha kötüleştirilmiş olması ve hataların artması oldu. Ben ana oyuna Definitive Edition tarzı grafik ekleyen ve fizikleride GTA 4-5 şekli yapan mod arıyorum. GTA 4 fiziği daha iyi yani ayrıca böyle modlardan çok var. GTA 4 beta 3 San Andreas modunu duydum mesela. Hangi mod veya modları önerirsiniz oyunu hem fizik hem grafik olarak tamamen değiştiren?
GTA SA ReLive adlı mod paketim nasıl olmuş? Buradaki modlara bakabilirsiniz.
MixMods | Mods para GTA SA e outros: Mod Ragdoll Bullet Physics + Fix (física realista) (Fizik için.) Modlamadan önce kesinlikle mixmodstaki essentials paketini kurun. Kesinlikle RoSA paketinide indirin, tüm textureleri yeniliyor.
Ayrıca GTA IVSA moduna bakabilirsiniz. GTA 4 için olduğundan daha iyi olabilir.

GTA SA ReLive adlı mod paketim nasıl olmuş? Buradaki modlara bakabilirsiniz.
MixMods | Mods para GTA SA e outros: Mod Ragdoll Bullet Physics + Fix (física realista) (Fizik için.) Modlamadan önce kesinlikle mixmodstaki essentials paketini kurun. Kesinlikle RoSA paketinide indirin, tüm textureleri yeniliyor.
Ayrıca GTA IVSA moduna bakabilirsiniz. GTA 4 için olduğundan daha iyi olabilir.
Ragdoll Bullet modu kullandım. Ancak mesela ben motordan düşme arabadan düşünce yuvarlanmalı falan da mod istiyorum. Yani fiziklerin 2008-2021 arası olmasını. Gta 4 Beta 3 moduna benzer mod arıyorum onu indiririm hatta belki yanına grafik modu kurarım. Definitive edition gelince rockstarın yapamadığını ana oyuna yapıp oynama isteği geldi banada:D

Deneyebilirsiniz. Euphoria'yı kullanmıştım iyiydi diye hatırlıyorum.

Deneyebilirsiniz. Euphoria'yı kullanmıştım iyiydi diye hatırlıyorum.
Hocam 2 tane grafik yaması denedim 5 grafikleri ve MMGE3.0 diye bir mod ancak ikisinide doğru kurmama rağmen oyun tepki vermiyor. İkiside ENB SERİES dosyaları içeren modlar. Grafik yamalarıyla oyunu açamıyorum. Neden böyle nasıl düzeltebilirim var mı bilgin :/

Hocam 2 tane grafik yaması denedim 5 grafikleri ve MMGE3.0 diye bir mod ancak ikisinide doğru kurmama rağmen oyun tepki vermiyor. İkiside ENB SERİES dosyaları içeren modlar. Grafik yamalarıyla oyunu açamıyorum. Neden böyle nasıl düzeltebilirim var mı bilgin :/

Geri
Yukarı