GTA 4 Euphorıa fizik motoru GTA San Andreas'a mod olur mu?

EMİREFE6TASKIN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben oyunlarda oyunun fiziklerıne onem veren biriyim. Bilgisayarım dusuk oldugu GTA San Andreas oynuyorum ama fıziklerı berbat, sizce GTA 4'deki muhteşem Euphorıa fizik motoru GTA San Andreas'a mod olur mu yani GTA San Andreas'ın grafık motoru bu fızık motoruna uyar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanmıyorum. Direkt motoru uyarlamalılar. Ve bu da sorun çıkarabilir.
Modu varmış. Ama GTA4 gibi çalışmayacaktır. Yine de fena olmaz bence.

Merhaba, ben oyunlarda oyunun fiziklerıne onem veren biriyim. Bilgisayarım dusuk oldugu GTA San Andreas oynuyorum ama fıziklerı berbat, sizce GTA 4'deki muhteşem Euphorıa fizik motoru GTA San Andreas'a mod olur mu yani GTA San Andreas'ın grafık motoru bu fızık motoruna uyar mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne kadar yeterse. :D Zamanının iyi modlarından.

Evet. İnternette birsürü GTA IV Fizik motoru modları var ( zıplama , yüksekten düşme , koşma , arabadan düşme vs. ) istersen indirme linki ile kurulumu anlatabilirim.

Uymaz. Kimse Renderware'e bunu koymaya çalışmaz zaten.

İsterseniz zamanında kurduğum güzel bir mod vardı, CLEO kurup deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne kadar yeterse. :D Zamanının iyi modlarından.
Tamamen clickbait ve çöp bir video.

Kanal direkt çöp zaten ne bekliyorsun ki?

Örnek vermiştim. Dediğiniz doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı