GTA San Andreas'ın dokularını değiştirip Remastered yaptım

thebigboss

Hectopat
Arkadaşlar uzun zamandır GTA San Andreas modları ile uğraşıyorum. GTA San Andreas'ın texturelerini değiştirip 4K texture ekledim. Yolları, binaları, kaldırımları ağaçları vs oyunun bütün texturelerini değiştirmeye çalışıyorum. Daha henüz tamamlamadım. Tek başıma yaptığım için bayağı uğraştırıyor. Şimdilik bazı alanları değiştirdim sizce nasıl olmuş?

3.png

1.png

5.png

4.png

2.png

Geliştirme aşaması için gayet güzel olmuş sadece karakter için biraz daha uğraşırsan daha güzel olabilir, çevrenin renk paletinden ve çözünürlüğünden tamamen bağımsız duruyor.

Geliştirme aşaması için gayet güzel olmuş sadece karakter için biraz daha uğraşırsan daha güzel olabilir, çevrenin renk paletinden ve çözünürlüğünden tamamen bağımsız duruyor.

Karakterin yüz kısmı gerçekçi hocam arkadan kötü duruyor olabilir.

Intel 620 kaldırır mı çok güzel

Kaldırır hocam bu zaten texture modu yani grafik modu değil

Dokular fena değil iyi duruyor ama kötü gözükmesinin sebebi oyunda keskinleştirme olmaması. Onu da SilentPatch ile gelen "Antialiasing x8" ile + "Mipmapping" eklemen lazım oyuna görüntüdeki pixelleri düzeltir. Onunla güzel görüneceğine emin olabilirsin. Modderların en büyük sorunu bu zaten onu mipmappingle çözdüler.

1666719977113.png

Ayrıca "Anisotropic Filtering" ayarını ekran kartı panelinden açabilirsin bununla mipmapping'deki bulanıklığı önlemene yardımcı olur. Performasını yani FPS'ini düşürebilir. x16 aldığında güzel gözükecektir. :)

Dokular fena değil iyi duruyor ama kötü gözükmesinin sebebi oyunda keskinleştirme olmaması. Onu da SilentPatch ile gelen "Antialiasing X8" ile + "Mipmapping" eklemen lazım oyuna görüntüdeki pixelleri düzeltir. Onunla güzel görüneceğine emin olabilirsin. Modderların en büyük sorunu bu zaten onu mipmappingle çözdüler.

Eki Görüntüle 1553752
Ayrıca "Anisotropic Filtering" ayarını ekran kartı panelinden açabilirsin bununla Mipmapping'deki bulanıklığı önlemene yardımcı olur. Performasını yani FPS'ini düşürebilir. X16 aldığında güzel gözükecektir. :)

Oyunda keskinleştirme var hocam. Ayrıca Silentpach'ta yüklü Mipmapping'de ekli ama Anisotropic Filtering ayarını bilmiyorum

Geri
Yukarı