GTA 3 Vice City ve San Andreas'ın Save sistemi nasıl?

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Merhabalar. Ben evde can sıkıntısından dolayı bu oyunlara başlamayı düşünüyorum. Ama bu oyunlarda kalınca görevi en baştan al yap falan yapıyoruz. Ama ben bundan sıkıldım. Acaba bunların GTA 5'te ki gibi bir Save sistemi var mı? Yani görevin ortasında öldük diyelim o göre baştan değil de öldüğümüz yerin biraz gerisinden başlatan bir şey var mı?

Vice City ve San Andreas'da (uzun zaman oldu tam hatırlamıyorum ama Vice City'i yeni bitirdim eminim ondan) oyundan çıkmadan Save almak gerekiyor.

Merhabalar. Ben evde can sıkıntısından dolayı bu oyunlara başlamayı düşünüyorum. Ama bu oyunlarda kalınca görevi en baştan al yap falan yapıyoruz. Ama ben bundan sıkıldım. Acaba bunların GTA 5'te ki gibi bir Save sistemi var mı? Yani görevin ortasında öldük diyelim o göre baştan değil de öldüğümüz yerin biraz gerisinden başlatan bir şey var mı?

Baştan giriyorsunuz hocam maalesef.

Vice City ve San Andreas'da (uzun zaman oldu tam hatırlamıyorum ama Vice City'i yeni bitirdim eminim ondan) oyundan çıkmadan Save almak gerekiyor.
Görev yaparken diyorum zaten. Oto save değil de GTA 5'te bulunan sistemi sordum.
Checkpoint sistemi yok. Sadece bir kaç görevde Vice City'de mesela ölürsen, hastane kapısına taksi gelip seni görev alacağın yere götürüyor.
Tamam sağ olasın.

Yenilenmiş versiyonlar her görevden sonra alıyor. San Andreas'ta Checkpoint sistemi var, orijinal San Andreas'ta da ilkel bir şekil de vardı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı