Çözüm GTA San Andreas'ın hatalarına çözüm: Downgrade

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zylex

Hectopat
GTA SA'nın hepimizin bir efsane olduğunu biliyoruz ancak bazı sorunları var. Bunlar hakkında konuşacağız.

Steam hataları: Lowrider görevinde yön sorunu, MTA ve SA-MP gibi roleplay sunucusu desteksizliği, fare sorunu vs. gibi birçok hata. Bu hataları çözmenin bir yolu var, o da GTA SA Steam sürümünü düşürmek, daha doğrusu yamalamak. Bazı kişiler RockstarNexus'u söyleyebilir. O çalışmıyor bile. Benim GTA Forums'dan bulduğum çok kaliteli, sağlam bir downgrade var. Adı da Various GTA Downgrade. Ayrıca yardımcı bir video da bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklınıza takılan bir soru olursa hemen yardımcı olmaya çalışırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paylaşım için teşekkürler. Ben Rockstar Nexus ile downgrade yaptım ama oyunu açınca Steam guncellemesi yapıyor ve oyun mahvoluyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?

5 sene internet kafeye gidip CD ile kurdurdum bilgisayara hiç de sorun yaşamadım artık Steam'den alayım dedim onda da sıkıtnılar varmış almadım zaten oynamıyorumda :D

Paylaşım için teşekkürler. Ben Rockstar Nexus ile downgrade yaptım ama oyunu açınca Steam guncellemesi yapıyor ve oyun mahvoluyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?
Hocam direk internetten korsan sürümü indirin. Sonra korsan dosyaları Steam dosyaları ile değiştirin, kurtulun bu sorundan.

Ben Steam sürümü olmadan sorunsuz 10 kez bitirmişimdir. Geçen Steam sürümünden bitirdim, 15 saatte bitirdiğim oyun 20 saat oldu. :D
Ben de çok oynadım, Steam sürümünde de oynadım ama bahsedilen sorunları yaşamadım. Lowrider sorununun çözümü basit aslında. Frame Limiter seçeneğini "ON" yaptığınızda düzeliyor. Aslında olay tamamen bundan kaynaklı.

GTA IV'te de bu tarz bir sorun var. Burada arkadaş farklı çözmüş ama yine bu görev sırasında FPS limitlerseniz sorun çözülüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı