GTA Trilogy Definitive Edition Steam'e gelebilir

Aşağıda oyunların SteamDB sayfaları var.

SteamDB sayesinde yine bir sızıntı var fakat yine gerçek mi yoksa yalan mı net değil. Daha önce yine böyle AC Valhalla'nın Steam'e geleceği, Uncharted'ın PC çıkış tarihi gibi şeyler de sızdırılmıştı.
Eski GTA Trilogy'yi bir şekide ucuza almanın bir yolu var mı? Zamanında 15 TL idi , alamamıştım. Şuan key satan sitelerde 450 - 500 TL gibi fiyalara satılıyor , şaka gibi.
Çünkü o fyatlara geleceksek yenisini almak mecburen daha mantıklı gibi. Her ne kadar yenisinin en fazla 50 TL etmesi gerektiğini düşünsem de.

Son düzenleme:
30 liraya düşerse belki almayı düşüneceğim seri... Ben açıkçası en başından beğenmemiştim çünkü özellikle San Andreas'ta o sis efektini kaldırmaları ve haritanın bir ucundan diğer ucuna kadar görebilmek aslında oyundaki uzaklık algısını ve mesafe idrakını ortadan kaldırmış durumda...

Eski GTA Trilogy'yi bir şekide ucuza almanın bir yolu var mı? Zamanında 15 TL idi , alamamıştım. Şuan key satan sitelerde 450 - 500 TL gibi fiyalara satılıyor , şaka gibi.
Çünkü o fyatlara geleceksek yenisini almak mecburen daha mantıkı gibi. Her ne kadar yenisinin en fazla 50 TL etmesi gerektiğini düşünsem de.
219 TL gibi bir fiyata Rockstar'ın kendi uygulamasında satılıyor. Yani ne yazık ki eskisi gibi 15 TL'ye alabileceğiniz bir yer yok. Hatta key olarak almak istemezseniz Rockstar'ın kendi uygulaması haricinde alabileceğiniz yerde yok. E Definitive Edition paketi de indirimde 265TL oluyorken orijinal pakete 220TL mantıksız. Aşağıda da Rockstar'ın sitesinde orijinal Trilogy paketini alabileceğiniz link var.

30 liraya düşerse belki almayı düşüneceğim seri... Ben açıkçası en başından beğenmemiştim çünkü özellikle San Andreas'ta o sis efektini kaldırmaları ve haritanın bir ucundan diğer ucuna kadar görebilmek aslında oyundaki uzaklık algısını ve mesafe idrakını ortadan kaldırmış durumda...
Sis efektini geri eklediler fakat hâla oyun için yapılan 3. parti modlar kadar iyi gözükmüyor.

219 TL gibi bir fiyata Rockstar'ın kendi uygulamasında satılıyor. Yani ne yazık ki eskisi gibi 15 TL'ye alabileceğiniz bir yer yok. Hatta key olarak almak istemezseniz Rockstar'ın kendi uygulaması haricinde alabileceğiniz yerde yok. E Definitive Edition paketi de indirimde 265TL oluyorken orijinal pakete 220TL mantıksız. Aşağıda da Rockstar'ın sitesinde orijinal Trilogy paketini alabileceğiniz link var.

Sis efektini geri eklediler fakat hâla oyun için yapılan 3. parti modlar kadar iyi gözükmüyor.
Steam için almak istiyordum, belki bilmediğim bir site biliyorsunuzdur diye sormuştum. Popüler sitelerde çok pahalı.
Şuan tek umudum yenisinin Steam'e uygun br fiyattan gelmesi ve güncellemelerle düzeltilmesi ama öte yandan son kısmın olacağını hiç sanmıyorum.

Steam için almak istiyordum, belki bilmediğim bir site biliyorsunuzdur diye sormuştum. Ppüler sitelerde çok pahalı.
Şuan tek umudum yenisinin Steam'e uygun br fiattan gelmesi ve güncellemelerle düzeltilmesi ama öte yandan son kısmın olacağını hiç sanmıyorum.
Steam'e de 530TL'den çıkacaktır diye düşünüyorum. İndirimlerde şu ana kadar en düşük 265TL gördü. Belki 1-2 yıl daha beklerseniz ve Rockstar kur güncellemesi yapmaz ise 100TL'lere kadar düştüğünü görebilirsiniz.

Steam'e de 530TL'den çıkacaktır diye düşünüyorum. İndirimlerde şu ana kadar en düşük 265TL gördü. Belki 1-2 yıl daha beklerseniz ve Rockstar kur güncellemesi yapmaz ise 100TL'lere kadar düştüğünü görebilirsiniz.
Kur güncellemesi yapabilirler ama yapmasınlar bir zahmet, hatta indirim bile yapmaları lazım, zaten oyun görsel olarak renkli boya tenekesine sokulmuş bir dışkı gibi gözüküyor. Buradan da 3 kuruş az kazanalım demeleri lazım.

Son düzenleme:
Gelmesini ve Klasik Üçleme'nin Steam'deki kötü şöhretini daha da artırmasını istemem fakat bu paketi alanlara eski oyunları da bedavaya vereceklerse -benim gibi- eski oyunları zamanında alamamış olanlar için iyi bir fırsat olabilir, fiyata da bağlı tabii. Yerel fiyatlandırma olmazsa ve 529 TL'den satışa çıkarsa satın almayı bırakın mağaza sayfasına bakmam bile.

Geri
Yukarı