GTA Trilogy Nasıl Olacak?

GTA serisi oynamayanlar için güzel oynayanlar için aynı oyunun grafik versiyonu. Zaten o oyunlar grafikleri yüzünden oynanmadı. Şahsen almayı düşünmüyorum.

Eski tadı vermez, benim düşüncem şu: Geçmiş geçmişte kalmıştır eski oyunlar eski grafikleri ile güzeldir o grafikler ya da küçük hatalar düzelirse o tadı vermez şimdi GTA 5 çıktıktan beri GTA 6 diyorlardı şimdi de GTA remastered falan diyorlar eski eskide kaldı bence GTA 6'nın çıkması daha mantıklı olurdu.
GTA 6'nın çıkması mantıksız olurdu. Çoğu kişi daha bırakamadı GTA 5'i. Trilogy unutulmuşken gelmesi iyi oldu.
Ayrıca neden tanıtımda Welcome to Los Santos müziği kullandılar?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl olacağını bilmiyorum ama ben alamayacağım. 70 Euro olacakmış fiyatı.

GTA 6'nın çıkması mantıksız olurdu. Çoğu kişi daha bırakamadı GTA 5'i. Trilogy unutulmuşken gelmesi iyi oldu.
Yani kişinin kendi kararı ama bence seriyi devam ettirmeleri daha güzel olurdu. GTA oyunlarını tekrar yapıyorlarsa Bully'e de bir el atsınlar artık :).

Nasıl olacağını bilmiyorum ama ben alamayacağım. 70 Euro olacakmış fiyatı.

Ben buna çok inanmıyorum. Aynı fiyattan çok pahalı olmaz bence.

Ayrıca neden tanıtımda Welcome to Los Santos müziği kullandılar?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Welcome To Los Santos müziği değil, o Gta 3'ün müziği

Geri
Yukarı