GTA Trilogy ve hataları

Nemai

Hectopat
Daha fazla  
IMG-20211114-WA0004.jpg

IMG-20211114-WA0007.jpg

IMG-20211114-WA0005.jpg

Oyunda önceden olup hala olan veya yeni oluştuğunu tespit ettiğiniz hataları paylaşın. Nasıl gözden kaçıyor bunlar anlamıyorum. Mesela yukarıda paylaştığım hatada binanın içine tırmanılabiliyor ve orijinal oyunda da var. Çokça bilinen hatalar bile düzeltilmemiş. Dahası, bazen ana görevlerde de hatalar oluyor ve direkt göze çarpıyor.

Eki Görüntüle 1214931

Eki Görüntüle 1214929

Eki Görüntüle 1214932

Oyunda önceden olup hala olan veya yeni oluştuğunu tespit ettiğiniz hataları paylaşın. Nasıl gözden kaçıyor bunlar anlamıyorum. Mesela yukarıda paylaştığım hatada binanın içine tırmanılabiliyor ve orijinal oyunda da var. Çokça bilinen hatalar bile düzeltilmemiş. Dahası, bazen ana görevlerde de hatalar oluyor ve direkt göze çarpıyor.

Steam sürümü bozuk diye biliyorum. Normalinden daha bozuk hatta. Bugları görünce mecbur korsan oynamıştım bir ara.

Ben şahsen parasını hak eden bir oyun olduğunu düşünmüyorum alanlar'dan iade eden illaki olmuştur bana kalırsa Rockstar boşuna Remastered yaptı eski sürümleri kaldırması'da cabası oldu bana kalırsa zorla oyun sattırmak için eski oyunları kaldırıp 2 süs ile oyunu satma derdine düşmüş vay Rockstar'ın haline başka bir şey diyemiyorum.

Sanki gta 6 çıkmış gibi 🙃 Üçü bir arada gtacafe 🤪
Zaten 6'yı çıkaramadıkları için kullanıcıları oyalamak ve gta 6 beklentilerini bir süre daha unutturmak için yapılmış bir proje "bence" :)

Yoksa GTA5 gibi bir oyundaki görsellerle oyun sunduktan sonra remastered adı altında harikalar çıkaramayacak bir firma değil bence rockstar :D Yoksa tamamen safsatadan ibaret trilogy falan.

Bu oyunu oynamak çok istiyordum ve ilk haberi geldiğinde ise çok mutlu ve heyecanlı olmuştum. Ama şimdi San Andreas'ı oynayasım bile gelmiyor, en iyisi bırakayım aklımda güzel kalsın.
Sanırım ama en büyük hatası modelleme işini becerememişler gibi duruyor, bu üç oyuna cidden çok yazık oldu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı