GTA Trilogy neden bu kadar kötü?

Unreal eklemiş gibiler derken? Mod yapmışlar mod. Grafikleri güncellemişler hepsi o. Daha iyisini yapan modlar var.
Hocam unreal engini gerçek anlamda söylemedim sanki o motorla grafikleri yükseltip bırakmışlar gibi. Gerçekten bir şey diyemiyorum yazık.

Umarım GTA 6 yerine yapılmamıştır.
Hocam GTA 6 değil de bence bu remasterıdı modcuları susturmak için yaptılar. Rockstarın modcularla olan savaşını biliyorsunuz. Veya direk kolay yoldan para kazanma yöntemi de diyebiliriz. Almayın aldırmayın. Belki Rockstar ders alıp böyle aptal işler yapmaz bir daha.

Bir de utanmadan 500₺ ücret belirliyorlar. Halbuki olması gereken atıyorum trilogy olmayan GTA 20₺ trilogy 40-50₺ olsun. Hala karakterler saçma bir şekilde yola atlıyorlar araçlarda gereksiz süratle gidiyor.

Oyunu Rockstar bizzat değil, "Grove Street Games" adlı adı sanı duyulmayan bir oyun stüdyosuna "taşeron" olarak yaptırmış. Gerçekten çok büyük bir ayıp Trilogy efsanesine. Bir de 500₺ vermemizi bekliyorlar. Hah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…