GTA Trilogy Remastered, GTA 6'nın fragmanı olur mu?

GTA 5 8 yıl önce çıkış yaptı. 8 yılda her şey değişti. O zamanlar en temelinden Windows 8.1 kullanıyorduk, şimdi ise Windows 11.

Grafik olarak next-gen olması gerekiyor oyunun GTA V gibi sükse yapabilmesi için. RDR2 grafikleri bile yeterli değil bunun için ten ve kıyafet detaylarından anlıyorsun. Tamamen doğanın illüzyonu var, karakterler üzerindeki ince detaylar maalesef vasat. PS5 ve yeni nesil donanımlar için büyük ve uzun ömürlü oyun olması gerekecek.

GTA Trilogy Definitive Edition'ın böyle çıkması, beni GTA 6 hakkında endişeye sürüklüyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Acaba GTA Trilogy Remastered, GTA 6VI'nın fragman mı?
Bence hayır. Bu DE sürümleri Groove Street Games (ismini tam hatırlamıyorum) Rockstar için yaptı. Bu firma başarılı işler beceremediğini bu sürümlerde belli etmiş oldu. Ama Gta VI Rockstar çalışanları tarafından geliştirilecek. Emin olun ki Gta trilogy DE olayı yaşanmaz.

Trilogy'yi Rockstar yapmamış zaten diyenler var da anlamadım; sektörde önemli yerleri olan, çok sevilen ve ister istemez beklentiye sokan bu oyunları Rockstar'ın adı duyulmamış bir yapımcıya yaptırması çok mu normal?

Geri
Yukarı