Çözüldü GTA Türk City hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Silverhand2077

Decapat
Daha fazla  
Sevgili Rockstar oyunları satıştan kaldırıp berbat ötesi Definitive Edition'u zorunlu kılınca mecbur korsan indirdim çoğu dosya bozuk ve kurulumu sıkıntı tek çalışan versiyon GTA Türk oldu ama NPC'ler arabaya binmiyor tank çalma görevinde harita falan gözükmüyor hadi tank görevini hallettim soygun hazırlığı soygun görevi NPC'ler arabaya binemediği için görev fail olacak çözümünü bilen var mı? Dosya falan.

Çözüm
Sevgili Rockstar oyunları satıştan kaldırıp berbat ötesi Definitive Edition'u zorunlu kılınca mecbur korsan indirdim çoğu dosya bozuk ve kurulumu sıkıntı tek çalışan versiyon GTA Türk oldu ama NPC'ler arabaya binmiyor tank çalma görevinde harita falan gözükmüyor hadi tank görevini hallettim soygun hazırlığı soygun görevi NPC'ler arabaya binemediği için görev fail olacak çözümünü bilen var mı? Dosya falan.
Shifte basılı tut bininceye kadar. Ya da korna tuşu her neyse.
Demek istediğim şey bende korsana karşıyım ama orijinalindede öyle ahım şahım bir şey yok.
Haklısın. Sırf korsan kullanmamak için 3 oyunu da set olarak (GTA 3, VC, SA) Steam'den satın aldım. Fakat orijinal oyun doğru düzgün çalışmıyor bile. Özellikle MTA, SAMP gibi istemcileri kullanıp orijinal oyun sahibi olan yok. Oynamak imkansız çünkü. Bu oyunu oynayan herkes korsan kullanıyor. Bu mevzu (korsanın orijinalden daha stabil çalışması) tarihinde nadir bir istisna.

Haklısın. Sırf korsan kullanmamak için 3 oyunu da set olarak (GTA 3, vc, sa) Steam'den satın aldım. Fakat orijinal oyun doğru düzgün çalışmıyor bile. Özellikle MTA, SA:MP gibi istemcileri kullanıp orijinal oyun sahibi olan yok. Oynamak imkansız çünkü. Bu oyunu oynayan herkes korsan kullanıyor. Bu mevzu (korsanın orijinalden daha stabil çalışması) tarihinde nadir bir istisna.

Millet Steam versiyonuna sövüyordu söyle buglu böyle buglu devamlı çöküyor falan GTA Türk City de burada yazdıklarım dışında ben hata ile karşılaşmadım.

Shifte basılı tut bininceye kadar. Ya da korna tuşu her neyse.
İşe yaradı teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı