Çözüldü GTA Türk City hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Silverhand2077

Decapat
Daha fazla  
Sevgili Rockstar oyunları satıştan kaldırıp berbat ötesi Definitive Edition'u zorunlu kılınca mecbur korsan indirdim çoğu dosya bozuk ve kurulumu sıkıntı tek çalışan versiyon GTA Türk oldu ama NPC'ler arabaya binmiyor tank çalma görevinde harita falan gözükmüyor hadi tank görevini hallettim soygun hazırlığı soygun görevi NPC'ler arabaya binemediği için görev fail olacak çözümünü bilen var mı? Dosya falan.

Çözüm
Sevgili Rockstar oyunları satıştan kaldırıp berbat ötesi Definitive Edition'u zorunlu kılınca mecbur korsan indirdim çoğu dosya bozuk ve kurulumu sıkıntı tek çalışan versiyon GTA Türk oldu ama NPC'ler arabaya binmiyor tank çalma görevinde harita falan gözükmüyor hadi tank görevini hallettim soygun hazırlığı soygun görevi NPC'ler arabaya binemediği için görev fail olacak çözümünü bilen var mı? Dosya falan.
Shifte basılı tut bininceye kadar. Ya da korna tuşu her neyse.
Korsan oyunlara destek maalesef kurallar dışında, yapacak bir şey yok araştırıp bulacaksın ama Definitive Edition konusunda çok haklısın maalesef çok gerici bir hamleydi.

Artı -1 Eksi
Doğru kaynaktan indirirseniz oyun çatır çutur çalışıyor. Doğru kaynak orijinal oyun değil bu arada. Sadece o siteyi bulmak gerekiyor. Türk City modu zaten sorunlu, görev yapmak için seçilmesi gereken bir mod değil.

Shifte basılı tut bininceye kadar. Ya da korna tuşu her neyse.

Çözüm
Korsan oyunlara destek maalesef kurallar dışında, yapacak bir şey yok araştırıp bulacaksın ama Definitive Edition konusunda çok haklısın maalesef çok gerici bir hamleydi.
Bu korsan değil, oyun için yapılmış bir mod. İnternet kafelerde paralı satılması bunu korsan yapmaz. Bu resmi bir oyun değil ki korsan olsun. O zaman SAMP, MTA, FiveM falan indiren herkes korsan oyun kullanıyormuş. Onlara neden destek veriliyor?

Bir konuyu yanlış anlamışsın internet Cafe'de modu değil orijinal ve modlanmış sürümü satıyorlar.
GTA biraz sorunlu bir oyun serisi. O konuda imtiyaz tanınması gerektiğini düşünüyorum. Örneğin Steam'den alınan GTA:SA ile doğru düzgün oynanamıyor. Korsan versiyonlar daha düzgün çalışır durumda. Zaten konu sahibi oyunu orijinal olarak satın almaya çalışmış fakat bulamamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı