GTA V 0xc000007b hatası

İşletim sistemi
Windows 10

mustafa tasdemir

Centipat
Daha fazla  
1 haftadir kafayi yemek uzereyim. Her ne yaptiysam calistiramamadim. Destek olursaniz cok memnun kalirim.

Raporumun linki DLL dosyalarinda bir sorun goremiyorum fakat oyunum halen daha bu hatayi vermekte israrci.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 haftadir kafayi yemek uzereyim. Her ne yaptiysam calistiramamadim. Destek olursaniz cok memnun kalirim.
Logfile.rar dosyasını indir - download

Raporumun linki DLL dosyalarinda bir sorun goremiyorum fakat oyunum halen daha bu hatayi vermekte israrci.
Oyunu crackli kurduysan ve indirirken Windows Defender'i devre dışı bırakmadıysan bu dll dosyasını silmiş olabilir dll dosyasını internetten bulabilirsen düşük ihtimalle çalışır ama çalışmazsa oyunu yeniden kurman gerekir.

C:\Windows\System32\d3dx9_43.dll
C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_43.dll
Hocam bu iki dosyayı silip DirectX güncel sürümü yükleyin.
Nereden tespit ettiniz bunu?
Oyunu açmaya çalıştığımda bu hata ile karşılaşıyorum. 1 haftadır her şeyi denedim ama halen olmadı.

Neden konunuzu takip etmiyorsunuz? Diğer konuda söylenenleri yaptınız mı? Diğer konunuza cevap yazmadan yeni konu açıyorsunuz.

AiO runtimes indirip kurun bütün eksik bileşenleri kurar. Onun dışında hata raporu filan alınıyordu da onu bilmiyorum daha bilgili kişiler gelir.

Belki bu video yardımcı olabilir hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı