Çözüldü GTA V 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

mert6446

Femtopat
Daha fazla  
Epic Games'den GTA V indirdim ama 0xc000007b bu hatayı alıyorum. Bir türlü çözemedim TW'den yardımcı olabilecek ya da herhangi bir şekilde çözümünü bilen varsa yardım etsin lütfen bana.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    10 KB · Görüntüleme: 50
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll ve C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll dosyalarını silin, sonra aşağıda verdiğim paketi dediğim şekilde indirip kurun.
(Bu konumlarda bu DLL dosyaları zaten yoksa bir şey silmeden direkt kuruluma geçin.)

İndirme esnasında ''microsoft.com şunu yapmak istiyor: birden çok dosya indirme'' uyarısı çıkarsa izin verin.
Rapor oluşturun: Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma

Ardından oluşturduğunuz raporu konuda belirtilen dosya servislerinden birine yükleyerek indirme bağlantısını bizimle paylaşın.

Doğru mu yaptım bilmiyorum.

C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll ve C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll dosyalarını silin, sonra aşağıda verdiğim paketi dediğim şekilde indirip kurun.
(Bu konumlarda bu DLL dosyaları zaten yoksa bir şey silmeden direkt kuruluma geçin.)

İndirme esnasında ''microsoft.com şunu yapmak istiyor: birden çok dosya indirme'' uyarısı çıkarsa izin verin.

Çözüm

İndirme esnasında ''microsoft.com şunu yapmak istiyor: Birden çok dosya indirme" uyarısı çıkarsa izin verin.

5 kere denemişim yüklü zaten onar ya da kaldır diyor ne deyim.

Geri
Yukarı