Epic Games GTA V 374TL!

Hocam o 10 senelik oyun oyun tarihini değiştirdi bildiğiniz yıla göre bakacaksak en yeni çıkan oyunlar en iyi oyun olmaları gerek o zaman.

Olsun GTA 5 370 TL eden bir oyun değil herkesin kütüphanesinde rahatça bulunulabilecek bir oyun.

Olsun GTA 5 370 TL eden bir oyun değil herkesin kütüphanesinde rahatça bulunulabilecek bir oyun.

Ki kütüphanemde olmasa bile almazdım 370 TL'ye. Overrated buluyorum.

Hocam şu anda 1 dolar 30 küsur TL kaç para olması gerekiyor 40 TL mi olsun oyun.

Hocam overrated meselesi kişiden kişiye çok değişir herkes her şeyi sevemez sonuçta.

Konu da neden bu kadar agresiflik olmuş anlam veremedim, konu ''epic yaptı yapacağını'' falan gibisinden hype olunacak birşey değil, konu sahibi biraz fazla heyecan yapmış evet ama GTA 5 i daha önce hiç oynamayan kütüphanesinde olmayan ve almak isteyen için alınabilir bir fiyat. Evet zamanın da çok daha uygun fiyatlara alındı veya Epic bedava dağıttı ama ''zamanında''.

rdddd.JPG

Ben de görseldeki tarihte RDR2 yi 98 liraya almışım Steamden misal. Şimdi RDR2 350 TL ye denk gelse alınmaz mı diyelim ?

Konu da neden bu kadar agresiflik olmuş anlam veremedim, konu "Epic yaptı yapacağını" falan gibisinden hype olunacak bir şey değil, konu sahibi biraz fazla heyecan yapmış evet ama GTA 5'i daha önce hiç oynamayan kütüphanesinde olmayan ve almak isteyen için alınabilir bir fiyat. Evet zamanın da çok daha uygun fiyatlara alındı veya Epic bedava dağıttı ama "zamanında".

Eki Görüntüle 2148611

Ben de görseldeki tarihte RDR2'yi 98 liraya almışım Steam'den misal. Şimdi RDR2 350 TL'ye denk gelse alınmaz mı diyelim?

RDR2 için 350 bile gayet ucuz açıkçası, 60 dolar bile verebilirdim 100TL'ye almasam.

Alakasız yorum. GTA 5 10 yıllık bir oyun ayrıyeten dünyanın en çok satan oyunu artık almak ve 370 liraya almak anlamsız ve saçma.

Hocam oyunun ana oynatan kısmı ve en iyi yaptığı kısım Online kısmı ana hikayeyi 50 saat oynar bırakırsınız ama Online'de en az 300 400 saatlik yapılacak şeyler var yani korsan indirip oyundan tad alamaz çoğu kişi.

Geri
Yukarı