GTA V almaya değer mi?

Fyria

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
170 TL'den 85 TL'ye düşmüş. Bende şöyle bir bilgisayar var:
  • - RX 560 2GB OC
  • - i3 4170 3.7GHz
  • - 8GB DDR3 RAM 1600MHz
  • - Oyun HDD'ye kurulacak.
Sizce 1080p'de nasıl bir performans yakalar?

HDD'ye kuracaksan en başta belirteyim çok uzun geçiş sahnesi beklemeleri oluşacak bilgin olsun. Yani SSD'de bile çok fazla HDD'yi düşün artık. Denedim çünkü:)

Almaya değer mi kısmına gelecek olursak, hikaye modu zaten sınırlı ve bitiyor malum. Sen online olarak oynarım ve seviyorum dersen alınabilir. Bugün hala insanlar eskise bile bazı oyunlara bağlı kalabiliyorlar.

GTA V, hikaye modu detaylara takılmadan oynasan bile 100 saatte bitiyor. Tabiiki değer. i3 4170 eski işlemcim. 2 çekirdek biraz zorlasa da oynarsın 1080p. Ben hd 6970 ile oynadım. 4GB ramdan ötürü laglar oluyordu.

GTA V, hikaye modu detaylara takılmadan oynasan bile 100 saatte bitiyor. Tabiiki değer. i3 4170 eski işlemcim. 2 çekirdek biraz zorlasa da oynarsın 1080p. Ben hd 6970 ile oynadım. 4GB ramdan ötürü laglar oluyordu.
Yanlış bilmiyorsam, hikaye süresi 20-25 saat arasında ama neyse konumuz bu değil :D Hocam, Online'da hile kullanan ve oyununu zehir eden insanlar var, ama çokta önemli değil "private" sunucu kurarsan sıkıntı olmuyor. Ancak önemli bir nokta var ki, oynayacak bir arkadaşın olmak zorunda. O soygunları, DLC görevlerini falan yapmak konuşamadağın adamlar ile yapmak imkansız gibi birşey. Birlikte alacağın bir arkadaşın varsa, almanızı tavsiye ederim biz iki arkadaş, 150 saat civarında oynadık 'online'ı.

170 TL'den 85 TL'ye düşmüş. Bende şöyle bir bilgisayar var:
  • - RX 560 2GB OC
  • - i3 4170 3.7GHz
  • - 8GB DDR3 RAM 1600MHz
  • - Oyun HDD'ye kurulacak.
Sizce 1080p'de nasıl bir performans yakalar?
Bu sistem ve başka sistemlerle aldığınız GTA 5 performansını bir konuda defalarca dile getirip öyle olduğuna dair iddialarda bulundunuz, uyduruyorsunuz deyince de terslemeye çalıştınız. Şimdi burada o konuda performansını anlattığınız sistemle nasıl performans alacağınızı soruyorsunuz.

Rahat bir şekilde oynarsın ama droplar olabilir malum günümüzde artık 8 gb ram yetmiyor ve gta 5 gibi büyük haritası olan bir oyun için. Yani drop yersin biraz okadar başka sorun olacağını sanmıyorum. Gayette zevkli bir oyun heleki online bir arkadaşınla girersen tadından yenmiyor.

Bu sistem ve başka sistemlerle aldığınız GTA 5 performansını bir konuda defalarca dile getirip öyle olduğuna dair iddialarda bulundunuz, uyduruyorsunuz deyince de terslemeye çalıştınız. Şimdi burada o konuda performansını anlattığınız sistemle nasıl performans alacağınızı soruyorsunuz.
Konu linki ekleseydin keşke. Eğer öyle bir şey varsa cidden hoş değil. Troll konu gibi olur cidden.

Konu linki ekleseydin keşke. Eğer öyle bir şey varsa cidden hoş değil. Troll konu gibi olur cidden.
9600 GT İle GTA 5 Oynanır mı?
Arkadaşın konudaki mesajlarını okuyabilirsiniz.
Ayrıca arkadaş bu konuda yazdığı sistemi o konuda eski sistemim diye belirtmiş. Kimseyi böyle yargılamayı sevmem ama belli ki söylediklerinin çoğu yalan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı