GTA V Araba Sürerken Kasma

1. En güncel ekran kartı sürücüsünü indir.
2. Masaüstü ise kasanın içini temizle.
3. Oyuna girecekken Antivirüs ve Güvenlik Duvarını kapatın.
4. Nvidia denetim masasından Görüntü Ayarlarını Ön Ayarla Yap a gel. Benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem vere gel. Performansa getir.
Hala olmadıysa The Pinnacle Of V yükleyin. FPS düşüşü olsada az olur (Araba sürerken kast ediyorum). Ayrıca oyunun tadı olur

1. En güncel ekran kartı sürücüsünü indir.
2. Masaüstü ise kasanın içini temizle.
3. Oyuna girecekken Antivirüs ve Güvenlik Duvarını kapatın.
4. Nvidia denetim masasından Görüntü Ayarlarını Ön Ayarla Yap a gel. Benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem vere gel. Performansa getir.
Hala olmadıysa The Pinnacle Of V yükleyin. FPS düşüşü olsada az olur (Araba sürerken kast ediyorum). Ayrıca oyunun tadı olur
1.Dün indirdim.
2.Kasa daha 2 aylık o yüzden temizlemedim henüz.
3.Bazen kapıyorum ama genelde açık unutuyorum.
4.Onu yaptım ve düzelir gibi oldu, umarım düzelmiştir.
The Pinnacle of V iyiymiş baya belki kurarım.

Kardeşim amacım yardımcı olmak. Bak bu videoda adam GTX770 ile oynuyor. Hemde çok akıcı. Sende GTX970 var. Kurmanı şiddetle tavsiye ederim. Ancak o modla GTA Online a girme banlanırsın.

Kardeşim amacım yardımcı olmak. Bak bu videoda adam GTX770 ile oynuyor. Hemde çok akıcı. Sende GTX970 var. Kurmanı şiddetle tavsiye ederim. Ancak o modla GTA Online a girme banlanırsın.
Oyunun hikayesini yeni bitirdim, büyük ihtimal online oynarım artık. O yüzden şu an için kurmayabilirim ama yine de denemek için kurabilirim. Teşekkür ederim yardımın için

Bir şey değil. Ayrıca aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlarımız olabilir. O yüzden rica etsem konuya çözüldü deyip çözümü yazarmısın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı